Pracownia EEG w CenterMed Lublin teraz także z badaniami dzieci

CenterMed w Lublinie poszerzył zakres badań EEG o badania dzieci. Badanie EEG to badanie bioelektrycznej czynności mózgu, które jest bezbolesne i nieinwazyjne. 

Bank Światowy zainteresowany współpracą z CenterMed w pilotażu opieki koordynowanej

Przedstawiciele Banku Światowego spotkali się z pacjentami CenterMed, lekarzami, personelem medycznym i władzami spółki, aby ocenić czy tarnowska firma już od stycznia 2018 r. znajdzie się w grupie zaledwie kilku polskich przychodni, które rozpoczną pilotaż opieki koordynowanej.

Ruszył projekt Katowice Miasto Zdrowia

Kampanie, eventy, konkursy oraz instruktaże to tylko niektóre elementy projektu Katowice – Miasto Zdrowia”, które mają się złożyć na ponad dwumiesięczny cykl działań zachęcających przedstawicieli środowiska akademickiego, w tym studentów oraz mieszkańców Katowic do poszerzenia wiedzy z zakresu zdrowia, a także do zdrowszego trybu życia.

Ubezpieczenia studenta

W bazach ubezpieczonych NFZ oraz wśród studentów zapisanych do CenterMed prawie 20% posiada negatywny status ubezpieczenia. Dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

Gepard Biznesu 2016 dla CenterMed Lublin

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Europejskiego Biznesu w grudniu 2016 r., tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 4327 firm, bo ich wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 250 proc.

Zmiany w dostępie do podstawowej opieki zdrowotnej od 12 stycznia

Informujemy, że od 12 stycznia zmieniają się  przepisach dotyczące POZ - Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wprowadzane zmiany ułatwią dostęp do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej (POZ):

Pracownia RTG w CenterMed Szkotnik

Informujemy, że w CenterMed Szkotnik w Tarnowie przy ul. Szkotnik 19 otwarta została Pracownia RTG. 
 

Inaczej o zdrowiu

Zabawne filmiki nakręcone w konwencji monitoringu, akcja z umieszczaniem przez internautów zdjęć… kubków, sondy i quizy o zdrowiu - CenterMed ruszył z kampanią społeczną „Nie przynoś tego do pracy”.

Bezpłatne badania słuchu i wzroku w CenterMed Katowice

Współczesna cywilizacja jest bez wątpienia cywilizacją… głośną. Każdego dnia jesteśmy narażeni na hałaśliwe dźwięki, zarówno na ulicy, w pracy, na koncercie czy nawet w domowym zaciszu gdy wcale nie tak cicho słuchamy ulubionych artystów zwłaszcza na słuchawkach.

Hipokrates Wielkopolski

Dziękujemy wszystkim osobom za głosy oddane na Centermed Poznań w plebiscycie Wielkopolski Hipokrates.
Nasza przychodnia zajęła 3 miejsce wśród zgłoszonych placówek.