CenterMed znowu partnerem medycznym Effector Kielce

W sezonie 2016/2017 CenterMed jest opiekunem medycznym zespołu z Kielc. 

CenterMed z siatkarkami Grupy Azoty PWSZ Tarnów

Grupa CenterMed została opiekunem medycznym startujących w II lidze siatkarek Grupy Azoty PWSZ Tarnów.

Bezpłatny kurs o tym jak pomóc alergikom w stanie zagrożenia życia

Wstrząs anafilaktyczny, czyli bardzo groźną reakcję alergiczną często kojarzymy z osobami uczulonymi np. na jad owadów. Tymczasem może on pojawić się po zjedzeniu niektórych produktów takich jak orzechy czy ryby.

USG Piersi za 20 zł - akcja Gabinety z Różową wstążką

Grupa CenterMed uczestniczy w akcji "Gabinety z różową wstążką". Program umożliwia wykonanie dofinansowanych badań USG  piersi, kontrolnych badań diagnostycznych oraz edukację na temat zachowań profilaktycznych.

Bezpłatne badania spirometryczne - sprawdź swoje płuca

Przychodnie CenterMed w całej Polsce przystąpiły do akcji bezpłatnych badań organizowanych w ramach IV Polskich Dni Spirometrii. Ruszyły już zapisy na darmowe badania spirometryczne.

Darmowa aplikacja CenterMed na smartfona

Korzystanie z naszych usług medycznych staje się jeszcze prostsze! Wszystko dzięki darmowej aplikacji CenterMed Mobile. Teraz szybko znajdziesz interesującą Cię informację o przychodniach, wyszukasz lekarza oraz otrzymasz wiadomości o badaniach profilaktycznych! Wszystko od ręki w Twoim smartfonie!

Diagnostyka serca na odległość - mobileHolter

Pacjenci CenterMed mogą korzystać z najnowszego w Polsce rozwiązania, które pozwala na dokładne badanie zaburzeń rytmu serca online.

Cytologia cienkowarstowa za 70 zł w CenterMed Warszawa

Rak szyjki macicy jest jednym z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Rocznie na świecie stwierdza się około 500 tysięcy nowych zachorowań. Pierwszym badaniem diagnozującym raka szyjki macicy jest cytologia.W przychodni CenterMed Warszawa można wykonać cytologię cienkowarstwową, która jest dokładniejsza niż ta tradycyjna. Do końca sierpnia 2016r. cytologia cienkowarstwowa kosztuje 70zł.

Gepard Biznesu 2015 dla CenterMed Lublin

Jest nam bardzo milo poinformować, że wśród 754 przedsiębiorstw reprezentujących ochronę zdrowia, CenterMed Lublin Sp z o. o. zajął 27 miejsce. 

W Lublinie ruszyła nowa Poradnia Żywieniowa

CenterMed Lublin zaprasza do skorzystania z Poradni Żywieniowej, która 1 kwietnia rozpoczęła swoją działalność.