Diagnostyka serca na odległość - mobileHolter

Pacjenci CenterMed mogą korzystać z najnowszego w Polsce rozwiązania, które pozwala na dokładne badanie zaburzeń rytmu serca online.

Cytologia cienkowarstowa za 70 zł w CenterMed Warszawa

Rak szyjki macicy jest jednym z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Rocznie na świecie stwierdza się około 500 tysięcy nowych zachorowań. Pierwszym badaniem diagnozującym raka szyjki macicy jest cytologia.W przychodni CenterMed Warszawa można wykonać cytologię cienkowarstwową, która jest dokładniejsza niż ta tradycyjna. Do końca sierpnia 2016r. cytologia cienkowarstwowa kosztuje 70zł.

Gepard Biznesu 2015 dla CenterMed Lublin

Jest nam bardzo milo poinformować, że wśród 754 przedsiębiorstw reprezentujących ochronę zdrowia, CenterMed Lublin Sp z o. o. zajął 27 miejsce. 

W Lublinie ruszyła nowa Poradnia Żywieniowa

CenterMed Lublin zaprasza do skorzystania z Poradni Żywieniowej, która 1 kwietnia rozpoczęła swoją działalność.

Bezpłatne badania i spotkania - Zdrowsi na jesieni życia

Stowarzyszenie Medycyna Polska wspólnie z CenterMed zapraszają do udziału w projekcie "Zdrowsi na jesieni życia".

Schudnij razem z CenterMed Katowice - bezpłatny program odchudzania

Ruszyły zapisy na bezpłatny 12-tygodniowy program redukcji masy ciała. Osoby zainteresowane zadbaniem o zdrowie przejdą bezpłatne badania, skorzystają z porad lekarzy i dietetyków oraz będą chodziły na zajęcia sportowe. Ponadto przez trzy miesiące będzie działał Dietetyczny Punkt Konsultacyjny.

Granatem w (prze)dawkowanie. UŚwiadamiamy

Zażywanie leków przeciwbólowych i suplementów może być szkodliwe dla naszego zdrowia i życia.

CenterMed i kwiaciarnie zachęcają mężczyzn, by zadbali o... zdrowie kobiet

Kwiaciarnie w Lublinie, Katowicach, Tarnowie, Nowym Sączu i Bochni przystąpiły do nietypowej akcji prozdrowotnej "Podaruj kwiaty i zdrowie!".

Dzień Kobiet w CenterMed Warszawa - niższe ceny

Informujemy, że z okazji 8 marca CenterMed Warszawa przygotował akcję prozdrowotną - "Zdrowe Prezenty z okazji Dnia Kobiet!"