CenterMed Kielce. Poradnia medycyny sportowej z kontraktem NFZ

CenterMed w Kielcach otwarło poradnię medycyny sportowej. Poradnia działa w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnie. Poradnia powstała w Akademickim Centrum Medycznym - CenterMed Kielce, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 17A.

Wyróżnienie Menedżer Roku dla prezesa CenterMed

Prestiżowe wyróżnienie dla twórcy CenterMed Andrzeja Witka.

Dyżury infekcyjne w weekendy w CenterMed w Tarnowie

Zima to czas kiedy częściej chorujemy i łatwiej łapiemy infekcje. Niejednokrotnie zaczynamy chorować w weekend i dopiero w poniedziałek idziemy do lekarza. Tymczasem szybkie, właściwe leczenie od początku zwiększa szansę, że choroba potrwa krócej. Odpowiadając na propozycję wielu pacjentów CenterMed uruchamia dyżury infekcyjne lekarzy pediatrów i lekarzy rodzinnych.

Tańsze szczepienia przeciw grypie w CenterMed Swarzędz - akcja prozdrowotna

Zapraszamy na szczepienia przeciwko Grypie za jedyne 25 zł.

Zdrowo, smacznie i profilaktycznie z CenterMed Poznań

Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia CenterMed Poznań zadbał o zdrowie osób odwiedzających Galerię MM. Poznaniacy chętnie korzystali z badań profilaktycznych, m.in. pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiaru tkanki tłuszczowej, spirometrii, badania na wykrycie czerniaka oraz pomiarów ciśnienia i cukru.

CenterMed miejscem przyjaznym maluchom

W 10. jubileuszowej edycji małopolskiej akcji "Miejsce Przyjazne Maluchom" certyfikaty otrzymały trzy przychodnie CenterMed z Tarnowa. Tytuł trafił do najnowszej placówki CenterMed, mieszczącej się na ul. Szkotnik 19, w której znajduje się największa poradnia pediatryczna w Tarnowie.

IFMSA-Poland z CenterMed

Ponad 300 uczestników przybyło na 35. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland w Tarnowie Podgórnym. Był to największy zjazd studentów kierunków medycznych oraz młodych lekarzy w Polsce. Partnerem głównym wydarzenia były CenterMed wraz ze Stowarzyszeniem Medycyna Polska i MedCluster.

Zielona Przystań w Tarnowie. CenterMed partnerem medycznym ośrodka

Już ponad 20 osób korzysta z nowo otwartego Ośrodka Wsparcia Dziennego „Zielona Przystań” w Tarnowie. Jest to Środowiskowy Dom Samopomocy typu C dla osób zaburzeniami czynności tj. chorobą Parkinsona, otępienia, demencją starczą, chorobą Alzheimera, zaburzeniami osobowości i zachowania, zaburzeniami adaptacyjnymi oraz ze zmianą nastrojów, depresją.

W CenterMed Kielce badania Videodermatoskopem, nowoczesne USG

W piątek 4 grudnia Akademickie Centrum Medyczne CenterMed Kielce przy współpracy z firmą Omega MEDICA zaprasza na badania profilaktyczne. Badania będzie można wykonać przychodni przy Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 17A (Dom Studenta Laura). Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu: 41 342 44 03 lub 519 652 37.