Bezpłatne badania i spotkania - Zdrowsi na jesieni życia

Stowarzyszenie Medycyna Polska wspólnie z CenterMed zapraszają do udziału w projekcie "Zdrowsi na jesieni życia".

Schudnij razem z CenterMed Katowice - bezpłatny program odchudzania

Ruszyły zapisy na bezpłatny 12-tygodniowy program redukcji masy ciała. Osoby zainteresowane zadbaniem o zdrowie przejdą bezpłatne badania, skorzystają z porad lekarzy i dietetyków oraz będą chodziły na zajęcia sportowe. Ponadto przez trzy miesiące będzie działał Dietetyczny Punkt Konsultacyjny.

Granatem w (prze)dawkowanie. UŚwiadamiamy

Zażywanie leków przeciwbólowych i suplementów może być szkodliwe dla naszego zdrowia i życia.

CenterMed i kwiaciarnie zachęcają mężczyzn, by zadbali o... zdrowie kobiet

Kwiaciarnie w Lublinie, Katowicach, Tarnowie, Nowym Sączu i Bochni przystąpiły do nietypowej akcji prozdrowotnej "Podaruj kwiaty i zdrowie!".

Dzień Kobiet w CenterMed Warszawa - niższe ceny

Informujemy, że z okazji 8 marca CenterMed Warszawa przygotował akcję prozdrowotną - "Zdrowe Prezenty z okazji Dnia Kobiet!"

Kolejny Tytuł Diamentu Forbesa dla CenterMed Lublin Sp. z o.o.

W zestawieniu 66 firm z województwa lubelskiego, CenterMed Lublin zajął 17. miejsce  w rankingu Diamenty Forbesa 2016  w kategorii przychodów od 5 do 50 mln PLN.

Ruszyła nowa przychodnia CenterMed w Swarzędzu

Wielkopolanie mogą od poniedziałku 4 stycznia 2016 r. korzystać z nowej przychodni w ramach ogólnopolskiej grupy CenterMed. W Swarzędzu przy ul. Tysiąclecia 20a otwarta została placówka CenterMed.

Pakiety profilaktyczne w CenterMed. Razem zadbajmy o zdrowie

CenterMed od 18 lat dba o zdrowie pacjentów. Rocznie wykonujemy w naszych 25 placówkach i szpitalu blisko 2 miliony usług medycznych. Teraz chcemy jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i zachęcić do korzystania z badań profilaktycznych.