Kolejny Tytuł Diamentu Forbesa dla CenterMed Lublin Sp. z o.o.

W zestawieniu 66 firm z województwa lubelskiego, CenterMed Lublin zajął 17. miejsce  w rankingu Diamenty Forbesa 2016  w kategorii przychodów od 5 do 50 mln PLN.

Ruszyła nowa przychodnia CenterMed w Swarzędzu

Wielkopolanie mogą od poniedziałku 4 stycznia 2016 r. korzystać z nowej przychodni w ramach ogólnopolskiej grupy CenterMed. W Swarzędzu przy ul. Tysiąclecia 20a otwarta została placówka CenterMed.

Pakiety profilaktyczne w CenterMed. Razem zadbajmy o zdrowie

CenterMed od 18 lat dba o zdrowie pacjentów. Rocznie wykonujemy w naszych 25 placówkach i szpitalu blisko 2 miliony usług medycznych. Teraz chcemy jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i zachęcić do korzystania z badań profilaktycznych.

CenterMed Kielce. Poradnia medycyny sportowej z kontraktem NFZ

CenterMed w Kielcach otwarło poradnię medycyny sportowej. Poradnia działa w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnie. Poradnia powstała w Akademickim Centrum Medycznym - CenterMed Kielce, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 17A.

Wyróżnienie Menedżer Roku dla prezesa CenterMed

Prestiżowe wyróżnienie dla twórcy CenterMed Andrzeja Witka.

Dyżury infekcyjne w weekendy w CenterMed w Tarnowie

Zima to czas kiedy częściej chorujemy i łatwiej łapiemy infekcje. Niejednokrotnie zaczynamy chorować w weekend i dopiero w poniedziałek idziemy do lekarza. Tymczasem szybkie, właściwe leczenie od początku zwiększa szansę, że choroba potrwa krócej. Odpowiadając na propozycję wielu pacjentów CenterMed uruchamia dyżury infekcyjne lekarzy pediatrów i lekarzy rodzinnych.

Tańsze szczepienia przeciw grypie w CenterMed Swarzędz - akcja prozdrowotna

Zapraszamy na szczepienia przeciwko Grypie za jedyne 25 zł.