CenterMed Lublin włącza się w akcję Miś pod szpitalną choinkę

Wraz z IFMSA od 6.12.2017 w naszych przychodniach przy ul Nadbystrzyckiej 42A oraz Weteranów 46. będziemy zbierać misie dla dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.

Dyżury infekcyjne w CenterMed dla mieszkańców Katowic i okolic

Dyżury infekcyjne dla dorosłych i dzieci prowadzone będą w CenterMed Katowice 2 Sp. z o.o.  w SOBOTY w godzinach 9:00 -14:00

16 listopada obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia!

Stany Zjednoczone już ponad trzydzieści lat temu zapoczątkowały tradycję, aby trzeci czwartek listopada był dniem, w którym znaczną uwagę poświęcamy na promocję pomysłu rzucenia zgubnego nałogu jakim jest palenie papierosów i innych wyrobów tytoniowych.

Poszukujemy pacjentów z alergią na pyłek brzozy

Nasza placówka CenterMed Słoneczna przy ul. Słonecznej 32 w Tarnowie bierze udział w kontrolowanym placebo, czyli klinicznym badaniu naukowym oceniającym immunoterapią alergenową, podawaną w krótkim cyklu, w leczeniu alergii na pyłek brzozy. Terapia ta podawana jest w postaci 6 cotygodniowych wstrzyknięć w ramię przed rozpoczęciem sezonu pylenia brzozy, a jej efekty będą obserwowane podczas sezonu pylenia.

Nowa placówka CenterMed w Lublinie

Już w październiku zostanie otwarta nowa przychodnia studencka CenterMed w Domu Studenta nr 4 przy ul. Nadbystrzyckiej 42.

Dyżury infekcyjne w CenterMed dla mieszkańców Tarnowa i okolic

Informujemy, że od niedzieli 1 października ruszają dyżury infekcyjne.

Poradnia Stomatologiczna w CenterMed Kielce

W przychodni CenterMed w Kielcach ruszyła nowa poradnia stomatologiczna.  Poradnia mieści się w przychodni studenckiej przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17A w Kielcach. Poprzez współpracę ze spółką „Pamadent” pacjenci mogą bezpłatnie korzystać z usług stomatologicznych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. 

W CenterMed Poznań rusza rehabilitacja ogólnoustrojowa oraz rehabilitacja kardiologiczna finansowana z NFZ

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 18:00 pod numerem telefonu 616 656 632 lub osobiście w placówce CenterMed Poznań przy ul. ul. Św. Marcina 58/64, pacjenci mogą rejestrować się na rehabilitackę kardiologiczą oraz ogólnoustrojową w ramch Narodowego Funduszu Zdrowia.

Nowa przestrzeń w brzeskiej placówce CenterMed

Od dwóch tygodni pacjenci mogą korzystać z naszych usług w jeszcze bardziej komfortowych warunkach! Wszystko za sprawą nowej przestrzeni użytkowej, która była odpowiedzią na coraz większą liczbę pacjentów korzystających z usług placówki CenterMed Brzesko.  

Badania dla studentów w CenterMed Słoneczna

Informujemy, że badania dla studentów wykonujemy w naszej placówce CenterMed Słoneczna przy ul. Słoneczna 32 Tarnowie.

Godziny Otwarcia

07:00 - 20:00 [pon. - pt.] 

Informacja pod numerem infolinii: 801 404 402