Ubezpieczenia studenta

W bazach ubezpieczonych NFZ oraz wśród studentów zapisanych do CenterMed prawie 20% posiada negatywny status ubezpieczenia. Dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

Gepard Biznesu 2016 dla CenterMed Lublin

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Europejskiego Biznesu w grudniu 2016 r., tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 4327 firm, bo ich wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 250 proc.

Zmiany w dostępie do podstawowej opieki zdrowotnej od 12 stycznia

Informujemy, że od 12 stycznia zmieniają się  przepisach dotyczące POZ - Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wprowadzane zmiany ułatwią dostęp do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej (POZ):

Pracownia RTG w CenterMed Szkotnik

Informujemy, że w CenterMed Szkotnik w Tarnowie przy ul. Szkotnik 19 otwarta została Pracownia RTG. 
 

Inaczej o zdrowiu

Zabawne filmiki nakręcone w konwencji monitoringu, akcja z umieszczaniem przez internautów zdjęć… kubków, sondy i quizy o zdrowiu - CenterMed ruszył z kampanią społeczną „Nie przynoś tego do pracy”.

Bezpłatne badania słuchu i wzroku w CenterMed Katowice

Współczesna cywilizacja jest bez wątpienia cywilizacją… głośną. Każdego dnia jesteśmy narażeni na hałaśliwe dźwięki, zarówno na ulicy, w pracy, na koncercie czy nawet w domowym zaciszu gdy wcale nie tak cicho słuchamy ulubionych artystów zwłaszcza na słuchawkach.

Hipokrates Wielkopolski

Dziękujemy wszystkim osobom za głosy oddane na Centermed Poznań w plebiscycie Wielkopolski Hipokrates.
Nasza przychodnia zajęła 3 miejsce wśród zgłoszonych placówek.

Udana, zdrowa sobota w Krakowie i Tarnowie

Z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w Krakowie i Tarnowie CenterMed przeprowadził akcje profilaktyczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z bezpłatnych badań i porad lekarzy diabetologów skorzystało prawie 400 osób.

Tablet i smartfon w tornistrze - konferencja współorganizowana przez CenterMed

"Możliwości i ograniczenia stosowania nowoczesnych technologii w terapii i edukacji dzieci oraz młodzieży" - taki jest temat Konferencji Naukowej organizowanej wspólnie przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie, Stowarzyszenie Medycyna Polska oraz CenterMed.

Bezpłatne porady dietetyczne w CenterMed Katowice

W ramach naszej kampanii "Zdrowy Student" zachęcamy do zrzucenia zbędnych kilogramów.