Usuwanie żylaków

  • poprawa komfortu życia
  • likwidacja obrzęków, bólu łydek
  • przystępna cena

Więcej o usłudze

CenterMed w Warszawie zaprasza pacjentów do korzystania z poradni chirurgicznej, w której pozbędą się Państwo m.in. uciążliwych żylaków.

Dla Kogo

Zabieg usunięcia żylaków jest dla osób, które chcą poprawić wygląd swoich nóg, a także dla tych, którym doskwierają obrzęki, drętwienie i ból. Widoczne żylaki ma co trzecia kobieta po 45. roku życia i co piąty mężczyzna. Szpecą nogi, ale przede wszystkim stanowią problem zdrowotny. Zaburzenia w przepływie krwi sprzyjają bowiem tworzeniu się zakrzepów i groźnemu zakrzepowemu zapaleniu żył (jego następstwem może być nawet zator tętnicy płucnej).

Żylaki często prowadzą też do zapaleń tkanki podskórnej i rozwoju trudno gojących się owrzodzeń. Rozciągnięte ścianki żył są słabe, skóra nad nimi staje się cienka i napięta, więc nawet lekki uraz może spowodować ich pęknięcie. Ponadto żylakom na co dzień zwykle towarzyszą także „drobniejsze” dolegliwości: obrzęki, drętwienie i uczucie ciężkości nóg, kurcze i bóle łydek.

Opis

Nasi pacjenci mogą zdiagnozować żylaki metodą USG Doppler. Badanie to pozwala na wykrycie nawet najdrobniejszych schorzeń układu żylnego i tętniczego. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. Wynik badania dostępny jest od razu.  

Leczenie żylaków prowadzone jest przez lekarza chirurga naczyniowego. W naszym centrum medycznym pozbędziesz się żylaków za pomocą:
- kompresoterapii,
- skleroterapii.
Wyróżnia się także:
- żylaki kończyn dolnych,
- żylaki odbytu,
- żylaki przełyku,
- żylaki powrózka nasiennego,
- żylaki pęcherza moczowego,
- żylaki pochwy i macicy.

Cena

Skleroterapia:

I etap 500 zł

II etap 200 zł

III etap 700 zł

Miejsce Realizacji

Warszawa
CenterMed Waryńskiego

ul. Waryńskiego 10a 

Więcej informacji można uzyskać w przychodni lub dzwoniąc na infolinię 801 404 402.

Pobierz kartę
usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych... ( pełna treść klauzuli )

Pozostałe Usługi