Zmiana lokalizacji ośrodka Bliżej w Łodzi

Data utworzenia: 2021-10-01

Zmiana lokalizacji ośrodka Bliżej w Łodzi

Informujemy, że ośrodek pomocy psychologiczno-psychoterapetycznej dla dzieci i młodzieży "Bliżej" działający w Łodzi przy ul. Srebrnej 19a zmienia lokalizację. Od 1 października działamy przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 157. Godziny pracy placówki nie ulegają zmianie. Szczegóły dotyczące poradni dostępne TUTAJ.

Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży – I poziom referencyjny „Bliżej” jest częścią Grupy CenterMed. Działamy od 1 stycznia 2021 r. z chwilą podpisania umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc dzieciom i młodzieży, które nie wszystko potrafią zrozumieć, a także poradzić sobie ze sprawami, z którymi na co dzień muszą się mierzyć. Pomagamy dzieciom i młodzieży w ich środowisku.

Nasze działania to nie tylko doraźna pomoc, ale także profilaktyka i uświadamianie środowiska dzieci o zagrożeniach, problemach i zmianach w zachowaniu podopiecznych, na które powinno się zwracać uwagę. Łączymy wiedzę naukową z doświadczeniem klinicznym. Realizujemy konsultacje, diagnostykę oraz terapie prowadzone przez psychologów, psychoterapeutów i terapeutów środowiskowych zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.