Zdjęcie ukryte

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Świąt Bożego Narodzenie i Nowego 2014 Roku życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. 

A przede wszystkim życzymy dużo zdrowia.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Godziny przyjęć w okresie świątecznym-Warszawa

Przychodnie CenterMed w Warszawie w okresie świątecznym zmieniają godziny przyjęć Pacjentów.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Rośnie nowy CenterMed w Tarnowie - finał plebiscytu

Na początku listopada rozdaliśmy tarnowianom tonę jabłek podczas akcji informującej o budowie nowego budynku CenterMed przy ul. Szkotnik. Inwestycja idzie idą pełną parą i na wiosnę będziemy chcieli zaprosić na otwarcie. A teraz najwyższy czas na rozstrzygnięcie ogłoszonego plebiscytu na "Przychodnię Twoich marzeń". Otrzymaliśmy ponad 70 odpowiedzi. 

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Mammografia wśród najlepszych w Polsce

Pracownia Mammograficzna CenterMed w Bochni zajęła bardzo wysokie 7. miejsce w Audycie Klinicznym przeprowadzonym w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Skontrolowano 214 placówek z całego kraju.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Teczka dla seniora z gazetą, stronadlaseniora.pl i telefon interwencyjny

Stowarzyszenie Medycyna Polska rozpoczęło, przy współpracy z CenterMed, wydawanie bezpłatnej "Teczki dla seniora" - dla osób w wieku 50 +. Pierwsza tarnowska "Teczka dla seniora" ukazała się 19 grudnia 2013 w nakładzie 2500 sztuk. Teczka rozdawana była na ulicach Tarnowa. 

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

CenterMed patronem medycznym II Lubelskiego Forum Przedsiębiorczości i Innowacji

Od 10 do 14 grudnia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbywało się II Lubelskie Forum Przedsiębiorczości i Innowacji - CenterMed był patronem medycznym forum. Pielęgniarki badały ciśnienie oraz poziom glukozy u uczestników konferencji oraz studentów. Chętnych do sprawdzenia zdrowia nie brakowało.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Mikołajki z CenterMed

Zdrowe prezenty od CenterMed na Politechnice Lubelskiej

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Bezpłatne badania spirometryczne i konsultacje

W najbliższy piątek 20 grudnia tarnowianie będą mogli skorzystać z darmowych badań spirometrycznych i konsultacji w CenterMed, aby wykryć POChP - Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc. Badania przeznaczone są dla osób w wieku powyżej 40 lat, które palą lub paliły i mają choroby układu krążenia.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Bezpłatne konsultacje chirurga naczyniowego w ramach akcji Ocal Nogę

CenterMed w Warszawie włączył się ogólnopolską akcję prozdrowotną „Ocal Nogę” organizowaną przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej.

Więcej >>
1