Zdjęciu ukryte

Przerwa w pracy jednego z punktów pobrań w CenterMed Słoneczna w Tarnowie

Informujemy, że od dnia 20.10.2020 do 28.10.2020 punkt pobrań zlokalizowany na I piętrze w placówce przy ul. Słonecznej 32  w Tarnowie będzie nieczynny.

Zapraszamy do punktu pobrań na trzecim piętrze w godzinach 7:00 - 11:30  lub do placówki przy ul. Pułaskiego 92 w Tarnowie w godzinach: 7:00 - 11:00.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowe godziny pracy punktu pobrań w CenterMed przy ul. Pułaskiego w Tarnowie

Chcąc zapewnić naszym pacjentom jeszcze lepszy i bezpieczniejszy dostęp do badań diagnostycznych, zwiększamy zakres pracy punktu pobrań w placówce CenterMed przy ul. Pułaskiego 92 w Tarnowie. 

Nowe godziny pracy: 7:00 - 11:00 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Działanie placówek CenterMed Małopolska w czasie pandemii koronawirusa - informator

W ostatnich miesiącach walki z koronawirusem pojawiło się dużo nowych informacji, a praca placówek medycznych została przedefiniowana tak, aby zachować wysoką jakość leczenia przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Chcemy, aby pacjent nie zgubił sie w gąszczu informacji i mógł komfortowo korzystać z opieki medycznej. Właśnie taka idea przyświecała nam przy tworzeniu naszego INFORMATORA

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

CenterMed partnerem ERC Space and Robotics Event

ERC Space and Robotics Event to prestiżowe wydarzenie robotyczno – kosmiczne łączące międzynarodowe zawody robotów mobilnych z pokazami naukowo – technologicznymi.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Informacja o wygaśnięciu deklaracji pełnoletnich pacjentów zapisanych do pediatry

Informujemy, że 1 października 2020 deklaracje pełnoletnich pacjentów zapisanych do lekarza pediatry przestaną być aktywne. Wynika to z faktu, iż lekarz pediatra może sprawować opiekę nad pacjentem wyłącznie do ukończenia przez tego pacjenta 18 roku życia.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Kraków

Informujemy, że do naszego krakowskiego zespołu dołączył dr hab. n. med. Mariusz Trystuła.

Zakres pracy doktora to konsultacje lekarskie w zakresie chirurgii naczyniowej, USG przepływów, drobne zabiegi chirurgiczne oraz leczenie operacyjne żylaków. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Bezpłatne badania chorób serca - zaproszenie

Informujemy, że w placówkach CenterMed można wziąć udział w bezpłatnym programie profilaktyki chorób układu krążenia.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Bochnia

Informujemy, że do naszego zespołu dołączył lek.med. Jacek Parda, specjalista chirurgii ogólnej, posiadający certyfikat uprawniający  do wykonywania badań endoskopowych.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Testy na przeciwciała anty-SARS-CoV-2 w CenterMed Małopolska

Informujemy, że w każdej z placówek CenterMed istnieje możliwość wykonania testów serologicznych, które służą do zidentyfikowania przeciwciał anty-SARS-CoV-2, które powstały w organizmie po kontakcie z wirusem. Próbki pobrane do badań umieszczane są w próbówkach biochemicznych. Podczas pobrań zachowane są wszelkie środki ostrożności, wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo pacjentów i personelu.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca lekarzy w przychodniach w CenterMed Małopolska

Informujemy, że lekarze wznawiają prace w przychodniach. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu przychodni, zwracamy szczególną uwagę na zachowanie wszelkich środków ostrożności. Każda wizyta poprzedzona jest wcześniejszym kontaktem telefonicznym. W dalszym ciągu świadczymy też teleporady.

Więcej >>