Zdjęciu ukryte

Program Profilaktyka 40 PLUS w CenterMed

Informujemy, że w placówkach CenterMed ruszył program Profilaktyka 40+. Nowy pakiet badań profilaktycznych jest skierowany do osób, które w tym roku kończą 40 lat. Program nie zakłada górnej granicy wiekowej, a jego celem jest odbudowa zdrowia Polaków po pandemii. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy ośrodek wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży w Sulejowie

Od 01.09.2021 otworzony zostanie kolejny Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologiczno -Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży - I poziom referencyjny, który swoim zasięgiem obejmuje aglomerację piotrkowską. Ośrodek będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 przy ul. Piotrkowskiej 26/30 w Sulejowie. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Testy antygenowe Sars-CoV-2 w Bochni

Informujemy, że w naszej bocheńskiej placówce przy ul. Kazimierza Wielkiego 13, można wykonać szybki test antygenowy wraz z tłumaczeniem. Punkt czynny od godziny 11:00 - 13:00 w poszczególne dni tygodnia. Rejestracja oraz informacje na temat pracy punktu dostępne pod numerem telefonu 14 611 54 50.

90 zł - Test antygenowy 

140 zł - Test antygenowy z zaświadczeniem w języku angielskim lub niemieckim 

Więcej informacji na temat testów Covid-19 w Centermed.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

CenterMed Kielce - Szczepienie preparatem Pfizer dostępne od ręki!

Informujemy, że w dniach 1-7 lipca w naszej przychodni przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a w Kielcach realizujemy szczepienia szczepionką PFIZER dla wszystkich zainteresowanych. Szczepionkę można otrzymać w dniu zgłoszenia.  
 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Kraków

Witamy w zespole nowego lekarza! Od 20 lipca 2021 r. w naszej placówce przy ul. Św. Łazarza w Krakowie pracę rozpoczyna dr n. med. Piotr Loska – specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej.  Lekarz będzie również wykonywał zabiegi operacyjne.

 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy dietetyk w CenterMed Kraków

Witamy w zespole nowego dietetyka! Mgr Sabina Krzyżowska będzie przyjmować w naszej placówce przy ul. Św. Łazarza w Krakowie 14 od dnia: 18.06.2021 tj. piątek, co 2 tyg. w godz. 9.00-13.00.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Testy antygenowe Sars-CoV-2 w Krakowie

Informujemy, że w naszej krakowskiej placówce przy ul. Łazarza 14 można wykonać szybki test antygenowy wraz z tłumaczeniem. Godziny pracy punktu: w poniedziałek i wtorek od godziny 7:00 do 19:00 oraz w środę, czwartek i piątek od godziny 7:00 do 15:00 Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.

120 zł - Test antygenowy - KUP ONLINE

140 zł - Test antygenowy z zaświadczeniem w języku angielskim lub niemieckim - KUP ONLINE

Więcej informacji na temat testów Covid-19 w Centermed.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Szkotnik

Witamy w zespole nowego lekarza! Od 5 maja rozpoczynamy współpracę ze specjalistą ortopedii, dr n.med. Witoldem Zieńczukiem. Lekarz  będzie przyjmował pacjentów w placówce CenterMed przy ul. Szkotnik 19 w Tarnowie w każdą środę w godzinach od 16:00 do 20:00. 

Rejestracja: 801 404 402

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowa poradnia kardiologiczna w ramach NFZ w CenterMed Kielce

W placówce CenterMed Kielce przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego uruchomiliśmy poradnie kardiologiczną w ramach kontraktu z NFZ, w której przyjmuje Dr n. med. Anna Jaroszyńska – specjalista kardiolog. Oprócz konsultacji w  poradni dostępne są również badania diagnostyczne, ECHO serca, EKG – elektrokardiografia, Holter EKG oraz próba wysiłkowa.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Testy antygenowe Sars-CoV-2 w Tarnowie od 11 kwietnia dostępne również w niedziele.

Informujemy, że od 11 kwietnia pacjenci będą mogli również wykonać test antygenowy w niedziele. Punkt pobrań przy ul. Pułaskiego 92 będzie czynny od godziny 8:00 do 13:00.

Więcej >>