Nowy lekarz w CenterMed Kraków

Informujemy, że do naszego krakowskiego zespołu dołączył dr hab. n. med. Mariusz Trystuła.

Zakres pracy doktora to konsultacje lekarskie w zakresie chirurgii naczyniowej, USG przepływów, drobne zabiegi chirurgiczne oraz leczenie operacyjne żylaków. 

Bezpłatne badania chorób serca - zaproszenie

Informujemy, że w placówkach CenterMed można wziąć udział w bezpłatnym programie profilaktyki chorób układu krążenia.

Nowy lekarz w CenterMed Bochnia

Informujemy, że do naszego zespołu dołączył lek.med. Jacek Parda, specjalista chirurgii ogólnej, posiadający certyfikat uprawniający  do wykonywania badań endoskopowych.

Testy na przeciwciała anty-SARS-CoV-2 w CenterMed Małopolska

Informujemy, że w każdej z placówek CenterMed istnieje możliwość wykonania testów serologicznych, które służą do zidentyfikowania przeciwciał anty-SARS-CoV-2, które powstały w organizmie po kontakcie z wirusem. Próbki pobrane do badań umieszczane są w próbówkach biochemicznych. Podczas pobrań zachowane są wszelkie środki ostrożności, wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo pacjentów i personelu.

Praca lekarzy w przychodniach w CenterMed Małopolska

Informujemy, że lekarze wznawiają prace w przychodniach. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu przychodni, zwracamy szczególną uwagę na zachowanie wszelkich środków ostrożności. Każda wizyta poprzedzona jest wcześniejszym kontaktem telefonicznym. W dalszym ciągu świadczymy też teleporady.

Pełny zakres badań analitycznych w CenterMed

Informujemy, że przy zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa, w placówkach CenterMed można wykonać badania analityczne w pełnym zakresie. Przed badaniem należy skontaktować się telefonicznie z wybrana placówką w celu umówienia godziny pobrania.  

Lista poradni w Małopolsce oferujących teleporady

Informujemy, że w poszczególnych poradniach CenterMed w województwie małopolskim można odbyć specjalistyczną teleporadę. Lista poradni i lekarzy świadczących usługi zdalnie dostępna w poniższym artykule.

Wznowienie szczepień ochronnych dla dzieci w CenterMed

Informujemy, że na podstawie rekomendacji Ministerstwa Zdrowia, przy zachowaniu wszystkich przeciwepidemicznych środków bezpieczeństwa, szczepienia ochronne dla dzieci w CenterMed zostają wznowione. 

Wznowiona praca punktów pobrań w CenterMed

Informujemy, że od 20 kwietnia wznawiamy pracę punktów pobrań realizując pełny zakres badań laboratoryjnych ale z pewnymi ograniczeniami czasowymi. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym!

Praca placówek CenterMed Małopolska w Wielki Piątek

Informujemy, że godziny pracy placówek CenterMed w Małopolsce w dniu 10 kwietnia ulegają zmianie: