Nowy psycholog w CenterMed Bochnia

Informujemy, że w dniu 03.07.2019 do naszego zespołu w placówce CenterMed Bochnia dołącza Anna Pawlik – psycholog. 

Witamy nowego dietetyka w zespole CenterMed

Dietetyk będzie przyjmował w placówkach CenterMed Brzesko oraz CenterMed Nowy Sącz

Karta EKUZ - można ją wyrobić przez internet

Przed wyjazdem za granicę warto wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Zrób to online! - zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Nadciąga fala upałów. Jak rozpoznać objawy udaru? Pierwsza pomoc medyczna.

Zdaniem ekspertów, takiej fali upałów Polska nie widziała od dawna. Wysokie temperatury mogą być niebezpieczne i skutkować udarem. Pierwsza pomoc w takich wypadkach jest bardzo ważna.

Bezpłatne, kompleksowe zajęcia szkoły rodzenia w CenterMed Katowice

Dyrektor Centermed Katowice w obecności wicemarszałka województwa śląskiego Dariusza Starzyckiego oraz członka zarządu województwa śląskiego Izabeli Domagała -  podpisała w Urzędzie Marszałkowskim umowę o dofinansowanie projektu na wsparcie Szkoły Świadomego Rodzicielstwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program ratalny na zabiegi medyczne w CenterMed Kraków

Informujemy, że w CenterMed Kraków istnieje możliwość rozłożenia kosztów wybranego zabiegu na dogodne raty, dzięki czemu nie trzeba ich opłacać jednorazowo w całości.

Internetowe Konto Pacjenta (IKP)

Chcesz sprawdzić historię swoich e-recept i e-skierowań? Nie pamiętasz, jaką dawkę leku lekarz przepisał twojemu dziecku? Zaloguj się do Internetowego Konta Pacjenta (IKP) i zyskaj dostęp do tych i wielu innych danych medycznych. IKP będzie ci potrzebne także do realizacji e-recept. Sprawdź, jak korzystać z IKP.
 

Badanie piersi urządzeniem BRASTER w CenterMed Katowice

informujemy, że w CenterMed Katowice dostępne jest badanie piersi urządzeniem BRASTER, które wspiera wczesną diagnostykę raka piersi. 

Przerwa w pracy pracowni RTG w CenterMed Szkotnik

Informujemy, że w związku z pracami konserwatorskimi w placówce CenterMed Szkotnik,  pracownia RTG będzię czynna od 27.05.2018 r. 

Równocześnie informujemy, że RTG można wykonywać w pracowni RTG w Miejskim Centrum Diagnostyki Obrazowej przy ul. Mościckiego 14, w Tarnowie. 
 

Nowi lekarze w CenterMed Nowy Sącz oraz CenterMed Bochnia

Witamy w naszym zespole nowych lekarzy! 

- lek. med. Monika Fortuna , specjalista dermatologii i wenerologii.  

Miejsce pracy CenterMed Nowy Sącz ul. Węgierska 188

- lek. med. Aleksandra Jarosz-Chudek w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.  

Miejsce pracy CenterMed Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 13.