Zdjęciu ukryte

Zmiana organizacji pracy punktu pobrań w przychodni CenterMed przy ul. Słonecznej w Tarnowie - sierpień 2023

Drodzy Pacjenci,

informujemy, że przez cały miesiąc sierpień punkt pobrań w przychodni CenterMed przy ul. Słonecznej 32 w Tarnowie będzie funkcjonował tylko na I piętrze.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy neurolog w CenterMed Kielce

Informujemy, że w Przychodni CenterMed w Kielcach (al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a) konsultacji udziela nowy specjalista:

  • lek. Marzena Wawrzycka - specjalista neurologii

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Poradni Gruźlicy i Chorób Płuc w Lublinie

Informujemy, że od 11 lipca 2023 roku w ramach Poradni Gruźlicy i chorób płuc w przychodni CenterMed w Lublinie (ul. Weteranów 46) przyjmować będzie nowy lekarz:

lek. Mateusz Tomaszewski - specjalista chorób płuc

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Poradni Medycyny Pracy w Tarnowie

Informujemy, że od dnia 06.07.2023 w Przychodni CenterMed w Tarnowie przy ul. Słonecznej 32 w Poradni Medycyny Pracy konsultacji będzie udzielał nowy specjalista:

lek. Roman Bartuś - lekarz medycyny pracy

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Pracowni USG w Lublinie

Informujemy, że od 6 lipca 2023 roku w ramach Pracowni USG w przychodni CenterMed w Lublinie (ul. Weteranów 46) przyjmować będzie nowy specjalista:

lek. Bartosz Witek - w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Profilaktyka uzależnień od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych u młodzieży i młodych dorosłych w CenterMed Lublin

Informujemy, że w placówce CenterMed w Lublinie realizujemy program profilaktyki uzależnień od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych u młodzieży i młodych dorosłych.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca placówek CenterMed w dniu 9 czerwca 2023 r.

Informujemy, że w najbliższy piątek (9 czerwca) niektóre Przychodnie CenterMed pracują w skróconych godzinach. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi w tym dniu godzinami pracy:

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Rozszerzenie współpracy z lek. Magdaleną Duraczyńską w Bochni

Informujemy, że z dniem 26 czerwca lek. Magdalena Duraczyńska poszerza zakres współpracy w placówce CenterMed w Bochni (ul. Kazimierza Wielkiego 13) o realizację usług w ramach Poradni Alergologicznej.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Rejestracji online do lekarzy pediatrów w CenterMed

Informujemy o uruchomieniu rejestracji online do lekarzy pediatrów w CenterMed. Obecnie za pomocą e-rejestracji możliwy jest zapis na wizyty do poradni dzieci chorych. Zapis na terminy pilne rusza od godziny 21:00 dnia poprzedzającego.

Rejestracja dostępna jest pod adresem http://rejestracja.centermed.pl/.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewcząt i chłopców z roczników 2010 - 2011

Informujemy, że w wybranych Przychodniach CenterMed będzie można bezpłatnie zaszczepić przeciw HPV dzieci z roczników 2010-2011.

Więcej >>