Promocja w Programie Zdrowia!

Skorzystaj z promocji w Programie Zdrowia. Do 30.04.2019 możecie odebrać 5% zniżkę na wybrane konsultacje specjalistyczne. 

Certyfikat akredytacyjny od Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia dla małopolskich placówek CenterMed

Minister Zdrowia przyznał certyfikat dla CenterMed, potwierdzając tym samym spełnienie przez nasze Centrum Medyczne wszystkich standardów akredytacyjnych dla podstawowej opieki zdrowotnej we wszystkich placówkach w Tarnowie, w Zgłobicach oraz Brzesku.

Utrudnienia w kontakcie

Szanowni Państwo,

W związku z awarią serwera odpowiedzialnego za gromadzenie informacji związanych między innymi z Państwa "prośbą o kontakt" informujemy o braku możliwości realizacji Państwa zamówień z ostatniego tygodnia.

Za utrudnienia przepraszamy
 

Nowy regulamin Programu Zdrowia

Informujemy, że regulamin Programu Zdrowia uległ zmianie. 

Ból piersi. Jakie mogą być przyczyny?

Ból piersi wielu kobietom kojarzy się z nowotworem - zupełnie niesłusznie. Przyczyny bólu piersi mogą być różne: zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS), mastopatia, torbiele czyli cysty, gruczolakowłókniaki albo brodawczaki. Ból piersi może również powodować źle dobrana bielizna. Jak rozpoznać przyczynę bólu piersi? I jak złagodzić ból piersi?

Zdobądź kalendarz CenterMed na 2019 rok!

Aby wziąć udział w zabawie i zawalczyć o kalendarz należy wejść na nasz fanpage na Facebooku i odpowiedzieć na proste pytanie. Szczegóły w regulaminie:

POZ Plus

O projekcie

POZ+ to forma opieki koordynowanej, która ma wyróżniać się racjonalną i zaplanowaną współpracą zespołu medycyny rodzinnej/POZ i konsultujących specjalistów, opartą o zasadę przenoszenia kompetencji na najniższy efektywny poziom.

Leczenie migreny botoxem w CenterMed Katowice

Migrena jest relatywnie częstą chorobą, w Polsce choruje jeden na dziesięciu mieszkańców. Wskazaniem do rozpoczęcia leczenia profilaktycznego jest występowanie co najmniej dwóch epizodów bólu w miesiącu, lub ból o dużym nasileniu uniemożliwiający pacjentowi jego normalne funkcjonowanie.
 

Wysokie ciśnienie - jakie niesie zagrożenia i jak skutecznie je obniżyć?

Zbyt wysokie ciśnienie tętnicze (nadciśnienie) to przewlekłe schorzenie układu krwionośnego, które dotyczy już co trzeciego mieszkańca naszego kraju. Według przewidywań naukowców, już za 7 lat na całym świecie aż 1,5 miliarda osób będzie się zmagać z problemem nadciśnienia tętniczego.