Zdjęciu ukryte

Konferencja dotycząca opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dzieci i młodzieży w Opocznie

13 marca 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Opocznie odbyło się współorganizowane przez CenterMed forum pt. „Zabezpieczenie psychologiczne i psychoterapeutyczne dzieci i młodzieży oraz rodziców i opiekunów na terenie powiatu opoczyńskiego”.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Za nami VIII Kongres Wyzwań Zdrowotnych

W dniach 9-10 marca byliśmy obecni na organizowanym przez Grupę PTWP – wydawcę portalu i magazynu Rynek Zdrowia VIII Kongresie Wyzwań Zdrowotnych.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Cytologia cienkowarstwowa LBC w Lublinie oraz Warszawie

Informujemy, że w naszych placówkach w Lublinie przy ul. Weteranów 46 oraz w Warszawie przy ul. Waryńskiego 10a wykonujemy cytologię cienkowarstwową LBC.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Poradni Chirurgii Ogólnej w ramach NFZ w Krakowie

Informujemy, że od piątku 3.03 w ramach Poradni Chirurgii Ogólnej w Przychodni CenterMed przy ul. św. Łazarza 14 w Krakowie konsultował będzie nowy lekarz:

lek. Rafał Pamuła - w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Kardiolog dziecięcy w CenterMed Tarnów

Informujemy, że z dniem 01.03.2023 rozpoczyna z nami współpracę lek. Anna Rudek-Budzyńska – specjalista kardiologii dziecięcej.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

RTG w CenterMed przy ul. Szkotnik 19 w Tarnowie nieczynne

Informujemy, że w dniu 7.02.2023 w godz. 10-14 pracownia RTG w CenterMed Szkotnik 19 w Tarnowie będzie nieczynna ze względu na specjalistyczne testy. Przepraszamy za utrudnienia.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Kolejny ośrodek psychologiczny dla dzieci i młodzieży w województwie łódzkim

Od stycznia 2023r. w CenterMed działa Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży – I model referencyjny, który oferuje pomoc psychologiczną dla powiatu opoczyńskiego. Ośrodek działa pod marką „Bliżej” i mieści się w Opocznie przy ulicy Armii Krajowej 2. To już piąty Ośrodek działający w ramach struktury Grupy CenterMed.

 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Kraków

Informujemy o rozpoczęciu współpracy z kolejnym lekarzem w Przychodni CenterMed Kraków (ul. św. Łazarza 14). W Poradni Otolaryngologii pracę rozpoczyna lek. Agata Karlikowska.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Videolaryngoskopia w CenterMed Warszawa

Videolaryngoskopia  to badanie pozwalające na dokładną ocenę stanu górnych dróg oddechowych (nos, gardło, krtań). Pozwala obejrzeć miejsca, które są niewidoczne podczas zwykłego badania laryngologicznego. Dodatkowo jest możliwość nagrania i archiwizacji obrazu.
Badanie trwa kilka minut i jest bezbolesne.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Opieka koordynowana w CenterMed

Informujemy, że CenterMed realizuje program opieki koordynowanej. Numery dedykowane programowi:

Warszawa 22 592 48 44

Lublin 81 537 19 86

Katowice 32 701 97 59

Kielce 41 344 87 57

Tarnów, Brzesko 14 646 68 44.

Więcej >>