CenterMed Kraków zaprasza do projektu badawczego

Zapraszamy osoby cierpiące na łysienie plackowate do udziału w międzynarodowym projekcie badawczym. W trakcie badania zostanie oceniona skuteczność nowo wprowadzonego leku u pacjentów z łysieniem plackowatym. 
 

Pracownia neurofizjologiczna w CenterMed Lublin

Informujemy, że w CenterMed Lublin można juz korzystać z pracowni neurofizjologicznej. 

Nowa usługa w CenterMed Lublin

Opaskowanie żylaków odbytu metodą Barrona to małoinwazyjna, skuteczna i bezpieczna metoda leczenia choroby hemoroidalnej. Zabieg wykonywany w warunkach ambulatoryjnych. Polega ona na założeniu gumowych opasek na szyję guzka krwawniczego, co doprowadza do jego martwicy i oddzielenia się od podstawy tworzącego go żylnego ciała jamistego

Komercyjne wizyty pediatryczne i USG płuc w CenterMed Lublin

Nowa usługa w CenterMed Lublin! Informujemy, że można juz korzystać z usługi komercyjnych wizyt pediatrycznych oraz z USG płuc dla dzieci.

Lekarz medycyny sportowej w CenterMed Słoneczna w Tarnowie

Od listopada w placówce CenterMed przy ul. Słonecznej 32 w Tarnowie będzie przyjmować lekarz medycyny sportowej, lek med. Monika Dzierwa. 

Zmarł lek. med. Marek Zator, założyciel oraz wieloletni współpracownik CenterMed Brzesko

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci lek. med.  Marka Zatora, wieloletniego współpracownika oraz współzałożyciela przychodni CenterMed Brzesko, wspaniałego kolegi, szanowanego, oddanego pacjentom lekarza rodzinnego. 

W tym trudnym czasie, Rodzinie i Bliskim pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia. 

Zarząd, Dyrekcja i Pracownicy CenterMed

Co oznacza ból w klatce piersiowej?

Ból zlokalizowany w obrębie klatki piersiowej często utożsamiany jest z chorobami serca. Jednak czy tylko stany chorobowe tego narządu mogą stanowić przyczynę dolegliwości?

Badania PolSenior2 w domach pacjentów

Szanowni Państwo, 

Ministerstwo Cyfryzacji wytypowało gminy z terenu całej Polski, a także numery PESEL 6 tysięcy ich mieszkańców w których realizowane są badania PolSenior2. W naszym regionie to m.in. osoby z gmin Wierzchosławice, Lisia Góra czy Tarnów. 

Gabinety USG z Różową Wstążką w przychodniach CenterMed

CenterMed zaangażował się w kolejną edycję „Gabinetów USG z Różową Wstążką”. W ramach akcji od 15 do 31 października w naszych przychodniach w Krakowie, Bochni, Tarnowie, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Warszawie oraz Kielcach kobiety będą mogły skorzystać z dofinansowanych badań USG piersi. 

CenterMed z prestiżowym tytułem Lidera-e zdrowia 2019!

„Lider e-zdrowia 2019" to konkurs organizowany przez Ministerstwo Zdrowia oraz Dziennik Gazeta Prawna, którego celem jest promowanie dobrych praktyk w zakresie informatyzacji systemu ochrony zdrowia oraz upowszechnianie rozwiązania jakim jest e – recepta, oraz innych, cyfrowych rozwiązań w służbie zdrowia.