Zdjęciu ukryte

Andrzej Witek, prezes CenterMed zaszczepił się przeciwko koronawirusowi

Szczepienie odbyło się 29 grudnia w ramach pierwszych szczepień przeciwko koronawirusowi w Polsce. Andrzej Witek, który jest również lekarzem, dołączył do grupy pierwszych zaszczepionych, co jak podkreśla, jest jedyną szansą na skuteczną ochronę przed COVID-19 i szybki powrót do normalności. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowi lekarze w CenterMed Brzesko i CenterMed Tarnów

Drodzy Pacjenci!

Informujemy, że już od stycznia do naszego zespołu dołączają nowi lekarze.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 - spersonalizowana opieka dla pacjentów CenterMed

Jak zawsze dbamy o najwyższy standard opieki medycznej. Oszacowanie zainteresowania szczepieniami jest bardzo ważnym elementem przygotowań. Wiedza na temat potrzeb jest niezbędna do tego by zapewnić optymalne warunki do szczepień dla naszych pacjentów oraz personelu. Dlatego pytamy mieszkańców Tarnowa o ich preferencje w zakresie szczepień.
 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca placówek CenterMed w okresie świątecznym

W dniu 24.12.2020 placówki CenterMed pracują wg następującego harmonogramu:

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowe ośrodki wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży w Łodzi oraz Opatowie

Problemy psychiczne dzieci i nastolatków to palący problem, który nasilił się jeszcze mocniej w trakcie trwającej pandemii koronawirusa. Reforma służby zdrowia była więc niezbędna i doprowadziła do opracowania nowego modelu wsparcia psychologicznego. Na kanwie tych pozytywnych zmian Grupa CenterMed uruchamia dwa nowe ośrodki opieki psychologiczno psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w województwie świętokrzyskim. 15 stycznia 2020 zostanie uruchomiony nowy zespół terapeutyczny w Opatowie, drugi ruszy 1 stycznia 2021 w Łodzie przy ul. Srebrnej. 
 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że zmarła Agata Piotrowska, pielęgniarka pracująca w CenterMed Bochnia

Trudno wyrazić smutek z jakim przyjęliśmy wiadomość o śmierci Agaty Piotrowskiej, naszej koleżanki, która na co dzień z pasją i oddaniem pracowała w Bochni pełniąc zawód pielęgniarki.

Łącząc się w bólu, pragniemy Rodzinie oraz Bliskim zmarłej złożyć najszczersze wyrazy współczucia.

Agato, będzie nam Ciebie bardzo brakować.

 

 Koleżanki, Koledzy, Zarząd i Dyrekcja Centermed

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Rusza punkt wymazowy COVID-19 w CenterMed w Tarnowie

Punkt pobrań materiału biologicznego w kierunku Sars-CoV-2, zostanie uruchomiony w Tarnowie i będzie działał od 30.11.2020 przy ul. Pułaskiego 92 (CenterMed Pułaskiego). Punkt będzie czynny w dni powszednie w godzinach od 8:00 do 14:00.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

USG płuc dla dzieci i dorosłych w CenterMed Szkotnik

Informujemy, że od 30.11.2020 w placówce CenterMed Szkotnik wykonywane będą w poniedziałki od 17.00-19.00 badania USG płuc zarówno dla dzieci jaki również dla dorosłych. USG płuc to innowacyjna metoda diagnostyczna pozwalająca szybko i bezpiecznie rozpoznawać i diagnozować choroby płuc, zwłaszcza w populacji pediatrycznej.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Utrudnienia w rejestracji telefonicznej oraz realizacji badań profilaktycznych w CenterMed Słoneczna

Informujemy, że z uwagi na sytuację kadrową w placówce CenterMed Słoneczna, mogą wystąpić  czasowe utrudnienia w realizacji oraz rejestracji telefonicznej badań profilaktycznych  w zakresie medycyny pracy.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Utrudnienia w wykonywaniu badań w ramach medycyny pracy w Nowym Sączu

W zwiazku z sytuacją kadrową w CenterMed Nowy Sącz, informujemy, że badania w ramach medycyny pracy ograniczone będą do badań wstępnych i kontrolnych. 

Przepraszamy za utrudnienia. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej przywrócić pełny zakres badań. 

Więcej >>
1 2 3 4 5