Zdjęciu ukryte

Testy na przeciwciała anty-SARS-CoV-2 w CenterMed Małopolska

Informujemy, że w każdej z placówek CenterMed istnieje możliwość wykonania testów serologicznych, które służą do zidentyfikowania przeciwciał anty-SARS-CoV-2, które powstały w organizmie po kontakcie z wirusem. Próbki pobrane do badań umieszczane są w próbówkach biochemicznych. Podczas pobrań zachowane są wszelkie środki ostrożności, wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo pacjentów i personelu.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca lekarzy w przychodniach w CenterMed Małopolska

Informujemy, że lekarze wznawiają prace w przychodniach. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu przychodni, zwracamy szczególną uwagę na zachowanie wszelkich środków ostrożności. Każda wizyta poprzedzona jest wcześniejszym kontaktem telefonicznym. W dalszym ciągu świadczymy też teleporady.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Pełny zakres badań analitycznych w CenterMed

Informujemy, że przy zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa, w placówkach CenterMed można wykonać badania analityczne w pełnym zakresie. Przed badaniem należy skontaktować się telefonicznie z wybrana placówką w celu umówienia godziny pobrania.  

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Lista poradni w Małopolsce oferujących teleporady

Informujemy, że w poszczególnych poradniach CenterMed w województwie małopolskim można odbyć specjalistyczną teleporadę. Lista poradni i lekarzy świadczących usługi zdalnie dostępna w poniższym artykule.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Wznowienie szczepień ochronnych dla dzieci w CenterMed

Informujemy, że na podstawie rekomendacji Ministerstwa Zdrowia, przy zachowaniu wszystkich przeciwepidemicznych środków bezpieczeństwa, szczepienia ochronne dla dzieci w CenterMed zostają wznowione. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Wznowiona praca punktów pobrań w CenterMed

Informujemy, że od 20 kwietnia wznawiamy pracę punktów pobrań realizując pełny zakres badań laboratoryjnych ale z pewnymi ograniczeniami czasowymi. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym!

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca placówek CenterMed Małopolska w Wielki Piątek

Informujemy, że godziny pracy placówek CenterMed w Małopolsce w dniu 10 kwietnia ulegają zmianie: 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zmiana godzin pracy CenterMed Katowice

W związku z epidemią koronawirusa, godziny pracy placówki CenterMed w Katowicach przy ul. Bocheńskiego 38 ulegają zmianie: 

7:00 - 18:00 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Środowiskowa Opieka Psychologiczno Psychoterapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży w CenterMed Kielce

Wsparcie psychologiczne dla dzieci we własnym środowisku, jak najbliższej swojego miejsca zamieszkania to główne założenie dotyczące powstania i funkcjonowania blisko 300 takich ośrodków w Polsce. Ma to uchronić dzieci zmagające się z problemami natury psychologicznej przed trafianiem do szpitali psychiatrycznych.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Informacja dotycząca obowiązku noszenia maseczek przez pacjentów CenterMed

Mając na uwadze zdrowie pacjentów oraz personelu, informujemy, że od 06.04.2020 każdy pacjent jest zobligowany do przybycia na wizytę we własnej maseczce ochronnej. 
 
Powyższy wymóg jest odpowiedzią na nowe zalecenia Ministra Zdrowia w związku z kolejnym etapem epidemii SARS-CoV-2 w Polsce. 

Więcej >>