Zdjęciu ukryte

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci lek. Bogdana Kluzy - lekarza w CenterMed Katowice.

Z największym smutkiem informujemy, że lek. Bogdan Kluza, wieloletni pracownik CenterMed Katowice, opuścił nas niespodziewanie, pozostawiając pustkę, która trudno będzie wypełnić.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Dni Otwarte Badań Słuchu w CenterMed Katowice

Zapraszamy pacjentów powyżej 55. roku życia na akcję profilaktyczną "Dni Otwarte Badań Słuchu", która odbędzie się w budynku przychodni Centermed w Katowicach ul. Feliksa Bocheńskiego 38A w dniu 17.01.24 w godz. 9.00-16.00.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca placówek CenterMed w Warszawie w okresie poświątecznym

W dniach 27.12.2023 - 05.01.2024 przychodnia przy ul. Narbutta 85 będzie nieczynna - pacjentów prosimy o zgłaszanie się do naszych pozostałych placówek.

Placówka przy ul. Waryńskiego 10a w dniach 27.12-29.12.2023 czynna będzie w godz. 7:00 - 18:00.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Poradni Dermatologicznej w Lublinie

Informujemy, że od środy 03.01.2024 w poradni dermatologicznej w przychodni CenterMed w Lublinie (ul. Weteranów 46) będzie przyjmował nowy specjalista:

lek. Rafał Kuś - w trakcie spacjalizacji z dermatologii

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Bochnia

Miło nam poinformować, że z dniem 19.01.2024 w poradni urologicznej w przychodni CenterMed Bochnia (ul. Kazimierza Wielkiego 13) przyjmował będzie nowy lekarz!

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Wolne terminy w grudniu do poradni kardiologicznej w Kielcach

 Informujemy, że posiadamy wolne terminy do poradni kardiologicznej w CenterMed Kielce al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Poradni Chirurgii Dziecięcej w Krakowie

Miło nam poinformować, że od poniedziałku 04.12 w Poradni Chirurgii Dziecięcej Przychodni CenterMed Kraków (ul. św. Łazarza 14) konsultował będzie nowy lekarz - lek. Oskar Zgraj.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Realizujemy Projekt e-usługi w POZ

Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanym z Funduszy Europejskich.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Gabinety z Różową Wstążką - 16 edycja akcji

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny nasze placówki są częścią bardzo ważnej inicjatywy – Gabinety z Różową Wstążką! To już 16. edycja akcji, którą firma Avon prowadzi we współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Amazonki’’ Warszawa–Centrum, w ramach kampanii Avon Kontra Rak Piersi.

W dbaniu o zdrowie istotną rolę pełni profilaktyka. Dla kobiet bardzo ważne jest regularne potwierdzanie zdrowia piersi – co miesiąc w trakcie samobadania, a raz w roku na badaniu USG.

Więcej >>