Zdjęciu ukryte

Nowy partner CenterMed

AOS UMCS

Akademia Odkrywców Sportu UMCS to fundacja wspierająca odkrywanie młodych talentów sportowych wśród osób z niepełnosprawnościami.

Dziękujemy za wsparcie!

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowi lekarze w CenterMed Kraków

Informujemy o rozpoczęciu współpracy z kolejnymi lekarzami w przychodni w CenterMed w Krakowie.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Kielce

Informujemy, że od dnia 2 listopada w Poradni Diabetologicznej w przychodni CenterMed w Kielcach przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a pracę rozpoczyna lek. Ewa Jóźwicka - specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii.
 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

CenterMed Katowice. Podpisano pierwszą w Polsce umowę na realizacje opieki koordynowanej.

Umowa została podpisana przez przedstawicieli śląskiego oddziału NFZ z przychodnią CenterMed w Katowicach w obecności ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Konferencja prasowa ministra zdrowia dot. wprowadzenia opieki koordynowanej w POZ

Dzisiaj o godzinie 11:30 w placówce CenterMed Katowice przy ul. Bocheńskiego 38a odbędzie się konferencja prasowa ministra zdrowia, dra Adama Niedzielskiego. Przedmiotem konferencji będzie wprowadzenie opieki koorynowanej, oraz podpisanie pierwszej umowy na jej realizację. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Przygotowanie do badania USG jamy brzusznej

Jest to bezbolesne, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne badanie, które pozwala ocenić stan aorty brzusznej, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, śledziony, trzustki, nerek, wątroby, pęcherza moczowego, oraz innych narządów znajdujących się w jamie brzusznej. Celem badania jest określenie funkcjonowania organów oraz wykrycie ewentualnych zmian.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zmiana godzin pracy placówki CenterMed przy ul. Krakowskie Przedmieście

Informujemy, że w dniu 12 października nastepuje zmiana godzin pracy placówki CenterMed przy ul. Krakowskie Przedmieście 24/26 w Warszawie. Przychodnia będzie we wskazanym dniu czynna w godz. 7:30-16:00.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Badania kliniczne dla pacjentów z objawiami gastroparezy w CenterMed Kraków

Informujemy, że trwa rekrutacja do badania klinicznego dla pacjentów z objawami gastroparezy w Centrum Badań Klinicznych CenterMed Kraków.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zapisy na badania USG piersi w ramach akcji Gabinety z Różową Wstążką

Informujemy, że w sobotę 15 października ruszają zapisy na badania USG piersi w ramach akcji „Gabinety z Różową Wstążką”, prowadzonej w kampanii Avon Kontra Rak Piersi!

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zmiana godzin pracy punktu pobrań w CenterMed przy ul. Chopina 3 w Tarnowie

Informujemy, że od 10 października 2022 r. punkt pobrań w placówce w CenterMed przy ul. Chopina 3 będzie czynny od godziny 6:30.

Więcej >>