Zdjęciu ukryte

Nowy kardiolog w CenterMed Tarnów

Witamy w zespole nowego kardiologa. Lek. Aleksander Mulka przyjmuje w każdy wtorek w godzinach 18:00 - 20:00 w ramach wizyt prywatnych. Poradnia kardiologiczna znajduje się w placówce CenterMed w Tarnowie przy ul. Słonecznej 32 

Rejestracja:
801404402 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Bezpłatne szczepienia dla seniorów z Tarnowa

Informujemy, że mieszkańcy Tarnowa, którzy ukończyli 60 lat, wciąż mogą skorzystać z darmowych szczepień przeciw grypie w tarnowskich placówkach CenterMed.

 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy psycholog w CenterMed Tarnów

Witamy w zespole mgr Dominikę Potępę, specjalistkę z zakresu psychologii stosowanej. Konsultacje psychologiczne odbywają się w Poradni Psychologicznej w placówce CenterMed przy ul. Słonecznej 32 w Tarnowie. 

Rejestracja: 801 404 402

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Bezpłatna diagnostyka jajnika w CenterMed Katowice

CenterMed w Katowicach jest partnerem tegorocznej kampanii „Diagnostyka Jajnika”, której celem jest zwrócenie uwagi na to, jakie znaczenie ma regularność wizyt u ginekologa w kontekście profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób ginekologicznych. Organizatorzy zwracają się tym razem do kobiet, które ostatni raz robiły badania profilaktyczne ponad dwa lata temu.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Bochnia

Witamy w zespole nowego lekarza! Od 4 listopada 2021 r. w Poradni Endokrynologicznej w placówce przy ul. Kazimierza Wielkiego 13 w CenterMed Bochnia przyjmować będzie lek. med. Joanna Kokoszka. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Lublin

Informujemy, że do naszego zespołu dołączyła Pani  psycholog, mgr Małgorzata Murat. Przyjmować będzie w naszej placówce w Lublinie na ul. Weteranów 46 we wtorki w godzinach od 16.00 do 20.00.
 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowi lekarze i Poradnia Urologiczna NFZ w CenterMed Katowice

Informujemy, że w Katowicach, przy ul. Bocheńskiego 38a  działa nowa Poradnia Urologiczna w ramach kontraktu z NFZ. W poradni przyjmują: 
 

dr n. med.  Magdalena Duda

dr n. med.  Wiesław Duda


Współpracę z CenterMed Katowice rozpoczyna równiez nowy lekarz ginekolog,  dr n. med.  Zbigniew Nowak.
 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zmiana godzin pracy punktu w dniu 15.10.2021 w CenterMed Kraków

Informujemy, że punkt wymazowy przy ul. Łazarza 14 w Krakowie w dniu 15 października działa do godziny 15:00. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Gabinety USG z Różową Wstążką w przychodniach CenterMed

CenterMed zaangażował się w kolejną edycję „Gabinetów USG z Różową Wstążką”. 15  października  ruszają zapisy na badania w naszych przychodniach w Krakowie, Bochni, Tarnowie, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Warszawie oraz Kielcach. W ramach akcji kobiety będą mogły skorzystać z dofinansowanych badań USG piersi. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Bochnia

Witamy w zespole nowego lekarza! Od 13 października w naszej placówce przy ul. Kazimierza Wielkiego 13 w Bochni pracę rozpoczyna specjalista endokrynolog, lek. med. Marzena Bobrowska Jaszczuk. 
 

Więcej >>