Zdjęciu ukryte

Profilaktyka uzależnień od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych u młodzieży i młodych dorosłych w CenterMed Lublin

Informujemy, że w placówce CenterMed w Lublinie realizujemy program profilaktyki uzależnień od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych u młodzieży i młodych dorosłych.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca placówek CenterMed w dniu 9 czerwca 2023 r.

Informujemy, że w najbliższy piątek (9 czerwca) niektóre Przychodnie CenterMed pracują w skróconych godzinach. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi w tym dniu godzinami pracy:

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Rozszerzenie współpracy z lek. Magdaleną Duraczyńską w Bochni

Informujemy, że z dniem 26 czerwca lek. Magdalena Duraczyńska poszerza zakres współpracy w placówce CenterMed w Bochni (ul. Kazimierza Wielkiego 13) o realizację usług w ramach Poradni Alergologicznej.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Rejestracji online do lekarzy pediatrów w CenterMed

Informujemy o uruchomieniu rejestracji online do lekarzy pediatrów w CenterMed. Obecnie za pomocą e-rejestracji możliwy jest zapis na wizyty do poradni dzieci chorych. Zapis na terminy pilne rusza od godziny 21:00 dnia poprzedzającego.

Rejestracja dostępna jest pod adresem http://rejestracja.centermed.pl/.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewcząt i chłopców z roczników 2010 - 2011

Informujemy, że w wybranych Przychodniach CenterMed będzie można bezpłatnie zaszczepić przeciw HPV dzieci z roczników 2010-2011.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zmiana lokalizacji ośrodka Bliżej w Opocznie

Informujemy, że z uwagi na prowadzone prace remontowe, świadczenia Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej w Opocznie udzielane są tymczasowo w Budynku B Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego przy ul. Partyzantów 30 (36-300 Opoczno).

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Poradni Dermatologicznej w Lublinie

Informujemy, że od 26 maja 2023 roku w ramach Poradni Dermatologicznej w przychodni CenterMed w Lublinie (ul. Weteranów 46) będzie przyjmować nowy lekarz:

lek. Aneta Urbańska - specjalista dermatologii.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowe poradnie w CenterMed Kielce

Informujemy, że od 15 maja 2023 r. w placówce CenterMed Kielce przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a będą działać dwie nowe poradnie specjalistyczne.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Informacja dotycząca pracowni RTG w Lublinie w dniu 12.05.2023 r.

Informujemy, że w dniu 12.05.2023 r. w godzinach od 9.00 do 12.00 pracownia RTG w Przychodni CenterMed przy ul. Weteranów 46 w Lublinie będzie nieczynna ze względu na konieczność wykonania testów specjalistycznych. Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca placówek CenterMed w dniu 2 maja

Informujemy, że godziny pracy niektórych placówek CenterMed w dniu 2 maja ulegają zmianie.

Więcej >>