Jakie są konsekwencje nieprzespanej nocy?

Podobno małe zaburzenia snu jeszcze nikomu krzywdy nie wyrządziły. Jednak wyobraźcie sobie, jak wiele wypadków drogowych było spowodowanych tym, że kierowcy byli niewyspani. Widać dokładnie, jak potrzebny jest sen do prawidłowej pracy mózgu i całego organizmu. Sprawdź, czym grozi nieprzespana noc.

Promocja w Programie Zdrowia!

Skorzystaj z promocji w Programie Zdrowia. Do 30.04.2019 możecie odebrać 5% zniżkę na wybrane konsultacje specjalistyczne. 

Certyfikat akredytacyjny od Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia dla małopolskich placówek CenterMed

Minister Zdrowia przyznał certyfikat dla CenterMed, potwierdzając tym samym spełnienie przez nasze Centrum Medyczne wszystkich standardów akredytacyjnych dla podstawowej opieki zdrowotnej we wszystkich placówkach w Tarnowie, w Zgłobicach oraz Brzesku.

Utrudnienia w kontakcie

Szanowni Państwo,

W związku z awarią serwera odpowiedzialnego za gromadzenie informacji związanych między innymi z Państwa "prośbą o kontakt" informujemy o braku możliwości realizacji Państwa zamówień z ostatniego tygodnia.

Za utrudnienia przepraszamy
 

Nowy regulamin Programu Zdrowia

Informujemy, że regulamin Programu Zdrowia uległ zmianie. 

Ból piersi. Jakie mogą być przyczyny?

Ból piersi wielu kobietom kojarzy się z nowotworem - zupełnie niesłusznie. Przyczyny bólu piersi mogą być różne: zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS), mastopatia, torbiele czyli cysty, gruczolakowłókniaki albo brodawczaki. Ból piersi może również powodować źle dobrana bielizna. Jak rozpoznać przyczynę bólu piersi? I jak złagodzić ból piersi?

Zdobądź kalendarz CenterMed na 2019 rok!

Aby wziąć udział w zabawie i zawalczyć o kalendarz należy wejść na nasz fanpage na Facebooku i odpowiedzieć na proste pytanie. Szczegóły w regulaminie:

POZ Plus

O projekcie

POZ+ to forma opieki koordynowanej, która ma wyróżniać się racjonalną i zaplanowaną współpracą zespołu medycyny rodzinnej/POZ i konsultujących specjalistów, opartą o zasadę przenoszenia kompetencji na najniższy efektywny poziom.