Wygraj koszulkę z okazji Dnia Kobiet

Z okazji dnia kobiet CenterMed  przygotował specjalne koszulki. Aby wziąć udział w zabawie i zawalczyć o koszulkę należy wejść na nasz fanpage na Facebooku i odpowiedzieć na proste pytanie. Szczegóły w regulaminie:

CenterMed partnerem projektu prozdrowotnego

CenterMed zadba o zdrowie pracowników Politechniki Świętokrzyskiej. Uczelnia dostanie ponad 600 tys. zł na realizację prozdrowotnego projektu. Pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego mają zapewnić kadrze odpowiednie warunki pracy, sprzyjające aktywności zawodowej.

Bezpłatne badania chorób serca - zaproszenie

Informujemy, że w placówkach CenterMed można wziąć udział w bezpłatnym programie profilaktyki chorób układu krążenia.

Informacja dotycząca Programu Zdrowja

W związku ze zmianą organizatora programu lojalnościowego Grupy CenterMed, informujemy, że dotychczasowy Program ZdrowJa oraz wynikające z niego zniżki i rabaty przestaną obowiązywać od dnia 18.02.2018 r.

Zdobądź kalendarz CenterMed na 2018 rok!

CenterMed z okazji 20 lecia istnienia przygotował okazjonalne kalendarze. Aby wziąć udział w zabawie i zawalczyć o kalendarz należy wejść na nasz fanpage na Facebooku i odpowiedzieć na proste pytanie. Szczegóły w regulaminie:

Bezpłatne badanie wzroku w CenterMed Katowice

Trwają zapisy na bezpłatne, niezobowiązujące optometrystyczne badanie wzroku w CenterMed Katowice przy ul. Bocheńskiego 38

Informacja o zamknięciu CenterMed Uniwersytecka

Informujemy, że z dniem 31.12.2017 placówka CenterMed znajdująca się przy ul. Uniwersytecka 4 na terenie Uniwersytetu Śląskiego zostanie zamknięta.

Najlepsze życzenia od CenterMed!

Święta Bożego Narodzenia niech będą czasem radosnym, wypełnionym miłością, nadzieją, spotkaniami z bliskimi,  i samymi niezapomnianymi  chwilami

W Nowym Roku życzymy zdrowia i pomyślności w realizacji zamierzeń niech każdy dzień niesie radość oraz spełnienie wszelkich pragnień

Zarząd i Pracownicy
CenterMed
 

Informacja o dyżurze infekcyjnym w okresie świątecznym

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2017r. dyżur infekcyjny nie odbędzie się

Ponadto w dniach 25 oraz 26 grudnia placówka CenterMed Szkotnik będzie nieczynna. 

CenterMed Kielce nawiązał współpracę z klubami sportowymi

CenterMed Kielce podpisał umowy z Dziecięcą Akademią Piłkarską DAP, AZS Politechniką Świętokrzyska oraz Świętokrzyską Siatkówkę S.A. na badania medycyny sportowej, badania profilaktyczne i zabezpieczanie turniejów sportowych.