Zdjęciu ukryte

Medycyna stylu życia w CenterMed Warszawa

Informujemy, że w CenterMed Warszawa można skorzystać z konsultacji w zakresie medycyny stylu życia. Konsultacje prowadzi Aleksandra Zając – lekarz, certyfikowany specjalista medycyny stylu życia.

Miejsce: CenterMed, ul. Waryńskiego 10a.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Kraków

Informujemy, że od dnia 24.03 współpracę z naszą przychodnią w Krakowie rozpoczyna lek. Łukasz Zbirek - w trakcie specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Lekarz będzie przyjmował pacjentów do 18 roku życia.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Bezpłata pomoc psychologiczna dla uchodźców z Ukrainy

Informujemy, że w naszych ośrodkach wsparcia psychologicznego zlokalizowanych w Kielcach, Łodzi, Opatowie oraz Sulejowie będziemy udzielać bezpłatną pomoc dla uchodźców z Ukrainy. 

Informacje na temat godzin pracy ośrodków oraz dane kontaktowe dostępne pod poniższymi linkami: 

Kielce

Łódź 

Opatów 

Sulejów 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy dietetyk w CenterMed Warszawa

Witamy w zespole nowego dietetyka! Mgr Patrycja Wojciechowska będzie konsultować od marca 2022 r. w naszej placówce przy ul. Waryńskiego 10a w Warszawie. 
 

Rejestracja: 22 592 48 00 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zmiana godzin pracy punktu wymazowego

Informujemy, że od poniedziałku 14.02 uległy skróceniu godziny pracy punktu wymazowego w przychodni na ul. Pułaskiego 92. Obecnie punt wymazowy jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:35.

 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Punkt pobrań w CenterMed Słoneczna czynny również w soboty

Informujemy, że od najbliższej soboty tj. 19.02 punkt pobrań w przychodni na ul. Słonecznej 32 w Tarnowie będzie czynny również w soboty. W tym dniu badania analityczne będzie można wykonać w godzinach od 7:00 do 11:30. W soboty pacjenci będą mogli skorzystać z punktu pobrań znajdującego się na I piętrze (wejście od ul. Słonecznej).

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Wolne terminy na szczepienie przeciwko Covid-19 w CenterMed Tarnów

Informujemy, że CenterMed Tarnów dysponuje dużą dostępnością terminów na szczepienia przeciwko Covid-19, również w godzinach popołudniowych.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Wydłużony czas oczekiwania na połączenie z CenterMed

Informujemy, że z powodu dużej absencji pracowników  czas oczekiwania na połaczenie może w najbliższych dniach zostać wydłużony. Zachęcamy do korzystania z opcji prośby o kontakt, która skróca czas aktywnego oczekiwania na połaczenie z konsultantem. Przepraszamy za utrudnienia. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Lublin

Z przyjemnością informujemy, że od 20.01.2022 współpracę z naszą przychodnią rozpoczyna specjalista chirurgii ogólnej - lek. Jacek Dziedzic.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowe poradnie w ramach NFZ w CenterMed w Krakowie

Informujemy, iż od początku stycznia w naszej placówce CenterMed w Krakowie przy ul. Świętego Łazarza 14 w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia funkcjonują dwie nowe poradnie: Poradnia Chirurgii Ogólnej oraz Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej a także Pracownia RTG.

Więcej >>