Tarnów na mapie medycznych innowacji

Czy tarnowskie placówki będą brały udział w prestiżowym, ministerialnym pilotażu e-recepty? Wygląda na to, że tak, o czym mogliśmy się dowiedzieć 20 marca w tarnowskiej Sali Lustrzanej.

Co jest przyczyną bólu pleców między łopatkami?

Ból między łopatkami, na wysokości piersiowego odcinka kręgosłupa jest częstą dolegliwością. Ból kręgosłupa między łopatkami może być objawem chorób kręgosłupa, przeciążenia, wad postawy. Ból pleców w odcinku piersiowym może oznaczać neuralgię międzyżebrową. Pojawia się u kobiet w ciąży. Zawsze wskazana jest wizyta u specjalisty oraz dokładna diagnostyka. 

Bezpłatne badania chorób serca - zaproszenie

Informujemy, że w placówkach CenterMed można wziąć udział w bezpłatnym programie profilaktyki chorób układu krążenia.

Opryszczka wargowa - objawy, leczenie i zapobieganie nawrotom

Opryszczka wargowa nie tylko szpeci. Towarzyszy jej swędząca wysypka i ból w okolicach ust, które są pierwszymi objawami opryszczki wargowej, wywołanej przez wirusa HSV1. Można się nią zarazić, choć atakuje zwykle osłabiony organizm. Sama opryszczka nie jest groźna, ale wywołane nią powikłania - już tak, dlatego opryszczkę trzeba leczyć i zapobiegać jej nawrotom.  

Z okazji Dnia Kobiet podaruj sobie lub bliskiej osobie zdrowy prezent!

Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet to nie tylko idealny dodatek do kwiatów czy czekoladek, ale również praktyczny prezent, który pozwoli obdarowanej osobie dowiedzieć się więcej o swoim stanie zdrowia. 

Jakie są konsekwencje nieprzespanej nocy?

Podobno małe zaburzenia snu jeszcze nikomu krzywdy nie wyrządziły. Jednak wyobraźcie sobie, jak wiele wypadków drogowych było spowodowanych tym, że kierowcy byli niewyspani. Widać dokładnie, jak potrzebny jest sen do prawidłowej pracy mózgu i całego organizmu. Sprawdź, czym grozi nieprzespana noc.

Zmiana godzin dyżurów infekcyjnych w CenterMed dla mieszkańców Tarnowa i okolic

W ramach dyżurów lekarze będą przyjmować chorych w soboty i niedziele w godzinach 10:00 - 14:00 w CenterMed przy ulicy Szkotnik 19 w Tarnowie. 

Promocja w Programie Zdrowia!

Skorzystaj z promocji w Programie Zdrowia. Do 30.04.2019 możecie odebrać 5% zniżkę na wybrane konsultacje specjalistyczne. 

1 2