Zmiana godzin dyżurów infekcyjnych w CenterMed dla mieszkańców Tarnowa i okolic

W ramach dyżurów lekarze będą przyjmować chorych w soboty i niedziele w godzinach 09:00 - 14:00 w CenterMed przy ulicy Szkotnik 19 w Tarnowie. 

Rejestracja do godziny 8:00. 

W ramach dyżurów lekarze będą przyjmować chorych w soboty i niedziele w godzinach 09:00 - 14:00.

Cena konsultacji: 100,00 zł 

Podczas dyżurów infekcyjnych w gabinecie diagnostyczno-zabiegowym obecna jest pielęgniarka, wykonująca zlecenia lekarskie (np. iniekcje, EKG, pomiar ciśnienia). 

Z dyżurów mogą korzystać pacjenci posiadający dodatkowe ubezpieczenia medyczne (m.in. LuxMed, Medicover, EnelMed, PZU Pomoc, Polmed, Signal Iduna). 

Rejestracja czynna od godz. 9:00.

Rejestracja telefoniczna pod numerem 801 404 402

Ból piersi. Jakie mogą być przyczyny?

Ból piersi wielu kobietom kojarzy się z nowotworem - zupełnie niesłusznie. Przyczyny bólu piersi mogą być różne: zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS), mastopatia, torbiele czyli cysty, gruczolakowłókniaki albo brodawczaki. Ból piersi może również powodować źle dobrana bielizna. Jak rozpoznać przyczynę bólu piersi? I jak złagodzić ból piersi?

Zdobądź kalendarz CenterMed na 2019 rok!

Aby wziąć udział w zabawie i zawalczyć o kalendarz należy wejść na nasz fanpage na Facebooku i odpowiedzieć na proste pytanie. Szczegóły w regulaminie:

POZ Plus

O projekcie

POZ+ to forma opieki koordynowanej, która ma wyróżniać się racjonalną i zaplanowaną współpracą zespołu medycyny rodzinnej/POZ i konsultujących specjalistów, opartą o zasadę przenoszenia kompetencji na najniższy efektywny poziom.

1