Nowy lekarz w CenterMed Kraków

Data utworzenia: 2019-12-05

Nowy lekarz w CenterMed Kraków

Informujemy, że do naszego zespołu dołącza lek. med. Bogna Stepień, specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej.

Pani Bogna Stepień to absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej. Doświadczenie zdobywała (i wciąż zdobywa) m. in. w krakowskich szpitalach: WSS im. Rydygiera, Centrum Onkologii w Krakowie, KSS im. Jana Pawała II w Krakowie, wiedeńskim Allgemeines Krankenhaus, licznych pracowniach USG, RTG, TK i MR oraz podczas licznych i niekończących się szkoleń i kursów.

W procesie poszukiwania diagnozy I rozwiązywania problemów klinicznych wierzy w kluczową rolę relacji i dobrej komunikacji Pacjent- Lekarz, uważność, komplementarność metod diagnostyki obrazowej i przemyślany wybór odpowiedniej 'sciezki obrazowania' oraz potęgę doświadczenia, intuicji i wciąż poszerzanej wiedzy.

Dość szerokie zainteresowania zawodowe stara się koncentrować głównie wokół diagnostyki USG jako 'pierwszego ogniwa' nowoczesnego obrazowania klinicznego, diagnostyki i profilaktyki chorób piersi, diagnostyki obrazowej w onkologii oraz obrazowania klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy.

Pani doktor przyjmuje w CenterMed Kraków przy ul. św. Łazarza 14