Zdjęcie ukryte

Zdrowo, smacznie i profilaktycznie z CenterMed Poznań

Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia CenterMed Poznań zadbał o zdrowie osób odwiedzających Galerię MM. Poznaniacy chętnie korzystali z badań profilaktycznych, m.in. pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiaru tkanki tłuszczowej, spirometrii, badania na wykrycie czerniaka oraz pomiarów ciśnienia i cukru.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

CenterMed miejscem przyjaznym maluchom

W 10. jubileuszowej edycji małopolskiej akcji "Miejsce Przyjazne Maluchom" certyfikaty otrzymały trzy przychodnie CenterMed z Tarnowa. Tytuł trafił do najnowszej placówki CenterMed, mieszczącej się na ul. Szkotnik 19, w której znajduje się największa poradnia pediatryczna w Tarnowie.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

IFMSA-Poland z CenterMed

Ponad 300 uczestników przybyło na 35. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland w Tarnowie Podgórnym. Był to największy zjazd studentów kierunków medycznych oraz młodych lekarzy w Polsce. Partnerem głównym wydarzenia były CenterMed wraz ze Stowarzyszeniem Medycyna Polska i MedCluster.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Zielona Przystań w Tarnowie. CenterMed partnerem medycznym ośrodka

Już ponad 20 osób korzysta z nowo otwartego Ośrodka Wsparcia Dziennego „Zielona Przystań” w Tarnowie. Jest to Środowiskowy Dom Samopomocy typu C dla osób zaburzeniami czynności tj. chorobą Parkinsona, otępienia, demencją starczą, chorobą Alzheimera, zaburzeniami osobowości i zachowania, zaburzeniami adaptacyjnymi oraz ze zmianą nastrojów, depresją.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

W CenterMed Kielce badania Videodermatoskopem, nowoczesne USG

W piątek 4 grudnia Akademickie Centrum Medyczne CenterMed Kielce przy współpracy z firmą Omega MEDICA zaprasza na badania profilaktyczne. Badania będzie można wykonać przychodni przy Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 17A (Dom Studenta Laura). Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu: 41 342 44 03 lub 519 652 37.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Podbity Rekord Zdrowia. Finał wielkiej akcji profilaktycznej CenterMed

Ponad tysiąc bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi, ciśnienia, pomiarów tkanki tłuszczowej i porad zdrowotnych - takie są efekty akcji "Razem bijemy Rekord Zdrowia. Mniej cukru - poczuj smak", która zakończyła się w Tarnowie i Nowym Sączu. Wszystkie osoby, które skorzystały z badań, były częstowano jabłkami, rozdano ich ponad 300 kilogramów. Uczestniczy akcji otrzymywali także "zdrowe" kalendarzyki na 2016 r.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Bezpłatne szczepienia przeciw pneumokokom w CenterMed Poznań

W CenterMed Poznań i placówkach z nami współpracującymi będzie można zaszczepić za darmo dzieci od 2 do 36 miesiąca życia przeciw pneumokokom.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Udana akcja prozdrowotna w całej Polsce z CenterMed

Bezpłatne badania ciśnienia, poziomu cukru we krwi, cholesterolu, tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiar masy ciała i BMI. M.in. z tych badań można było skorzystać w ramach ogólnopolskiej akcji "Zdrowie pod Kontrolą" organizowanej przez IFMSA Poland - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny wspólnie z CenterMed.

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Razem bijemy Rekord Zdrowia. Mniej cukru - poczuj smak

Tysiąc bezpłatnych badań, 300 kg jabłek do rozdania i darmowe porady prozdrowotne - w Tarnowie rusza 2. edycja akcji prozdrowotnej „Razem bijemy Rekord Zdrowia. Mniej cukru - poczuj smak”.

Więcej >>
1