CenterMed miejscem przyjaznym maluchom

Data utworzenia: 2015-12-01

CenterMed miejscem przyjaznym maluchom
W 10. jubileuszowej edycji małopolskiej akcji "Miejsce Przyjazne Maluchom" certyfikaty otrzymały trzy przychodnie CenterMed z Tarnowa. Tytuł trafił do najnowszej placówki CenterMed, mieszczącej się na ul. Szkotnik 19, w której znajduje się największa poradnia pediatryczna w Tarnowie.
W poradniach dzieci mogą się bawić w strefach z zabawkami edukacyjnymi, przeglądać książeczki z rysunkami. Dodatkowo na monitorach najmłodsi mogą oglądać bajki. Rodzice mają do dyspozycji przewijaki. Jeśli jest taka potrzeba kobieta może karmić piersią w oddzielnym pokoju.
Certyfikat przyznany został także CenterMed przy ul. Słonecznej i CenterMed Rehabilitacja przy ul. Skargi.
Warto dodać, że przychodnie CenterMed to jedyne placówki medyczne, które w Tarnowie otrzymały tytuł "Miejsce przyjazne maluchom".
 
Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się w Krakowie w Małopolskim Ogrodzie Sztuki - Pauza in Garden. "Miejsce przyjazne maluchom" to akcja społeczna organizowana od 10 lat. Początkowo obejmowała sam Kraków, od 2012 roku do akcji dołączyły miejscowości z całej Małopolski. Partnerem projektu jest  województwo małopolskie, a głównym partnerem medialnym Gazeta Wyborcza.


Szczegóły akcji na stronie: http://www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl/