Zdjęciu ukryte

Leczenie migreny botoxem w CenterMed Katowice

Migrena jest relatywnie częstą chorobą, w Polsce choruje jeden na dziesięciu mieszkańców. Wskazaniem do rozpoczęcia leczenia profilaktycznego jest występowanie co najmniej dwóch epizodów bólu w miesiącu, lub ból o dużym nasileniu uniemożliwiający pacjentowi jego normalne funkcjonowanie.
 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Wysokie ciśnienie - jakie niesie zagrożenia i jak skutecznie je obniżyć?

Zbyt wysokie ciśnienie tętnicze (nadciśnienie) to przewlekłe schorzenie układu krwionośnego, które dotyczy już co trzeciego mieszkańca naszego kraju. Według przewidywań naukowców, już za 7 lat na całym świecie aż 1,5 miliarda osób będzie się zmagać z problemem nadciśnienia tętniczego.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Pierwsza w Tarnowie e - Recepta zrealizowana

23 listopada w jednej z Tarnowskich aptek  Prezes Grupy CenterMed Andrzej Witek zrealizował  e-Receptę. Nie tylko pierwszą w Tarnowie, ale jedną z pierwszych w Małopolsce. Czy można się spodziewać rewolucji w sposobie wystawiania i odbierania recept? Bez wątpienia tak, o czym decyduje fakt, że cyfrowa recepta ułatwia i przyśpiesza w zdecydowanym stopniu całą procedurę. Jak to działa? 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Poznajcie bota mEdka!

Dzięki niemu komunikacja stanie się jeszcze łatwiejsza! Bot mEdek to forma wtyczki do komunikatora Messenger na Facebooku, dzięki której jeszcze szybciej znajdziecie interesujące Was informacje dotyczące naszych placówek, lekarzy, usług, godzin oraz lokalizacji. 

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

CenterMed Poznań - awaria łącz telefonicznych

Szanowni pacjenci, informujemy że w dniu 20.11.2018 występują problemy techniczne z numerami telefonicznymi w placówce CenterMed Poznań Sp. z o.o.

Planowe usunięcia awarii : 20.11.2018 do godz 12:00

Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

13 listopada - Międzynarodowy Dzień Niewidomych

Nie bój się pomagać osobom niewidomym! 

Osoby niewidome chcą uczestniczyć w życiu społecznym samodzielnie, jednak czasami potrzebują naszej pomocy. My jednak bardzo często nie wiemy jak tej pomocy im udzielić. Oto kilka praktycznych rad, dzięki którym nasza pomoc będzie skuteczna.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Akredytacja POZ dla CenterMed

Szanowni Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, że CenterMed Sp. z o.o.  wynikiem oceny spełnienia standardów akredytacyjnych przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia  otrzymał Akredytacje POZ. 

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Praca placówek CenterMed w dniu 12.11.2018

CenterMed Kielce - placówka nieczynna 

CenterMed Warszawa - wszystkie placówki nieczynne 

CenterMed Małopolska - placówki nieczynne oprócz CenterMed Słoneczna oraz CenterMed Nowy Sącz 

CenterMed Poznań - placówka czynna

 

 

 

 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Program POZ Plus w CenterMed Kielce

CenterMed Kielce Sp. z o.o. bierze udział w programie pilotażowym opieki koordynowanej w podstawowej opiece zdrowotnej „POZ PLUS” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu grantowego pn. „Przygotowanie, przetestowanie i wdrożenie do systemu opieki zdrowotnej organizacji opieki koordynowanej (OOK) Etap II Faza pilotażowa – Model POZ PLUS”. 

Więcej >>
Zdjęcie ukryte

Godziny otwarcia placówek w dniu 2 listopada 2018 r.

CenterMed Małopolska 

Placówki w Małopolsce pracują w godzinach od 7.00-18.00  poza placówką Centermed Pułaskiego 92, która jako filia czynna będzie w tym dniu od 7.00-15.00 oraz CenterMed Szkotnik, która będzie czynna do godziny 20:00. 

CenterMed Kielce 

Placówka czynna do godziny 14:00 ( od godziny 14:00 dyżur pełni placówka Promed) 

CenterMed Warszawa

Placówki czynne bez zmian 

CenterMed Katowice

Placówka czynna od godziny 7:00 do 18:00

Więcej >>
1 2 3 4 5