Zdjęciu ukryte

Dermatolog w CenterMed Warszawa

Zima to trudny czas dla naszej skóry. Chłodne oraz suche powietrze, skoki temperatury, czy zmiany wilgotności wpływają negatywnie na jej kondycję oraz mogą nasilać się objawy takie jak łuszczyca, AZS, czy trądzik. Nie zapominajmy więc o odpowiedniej pielęgnacji, w doborze której pomoże specjalista dermatolog.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowi operatorzy w CenterMed Kraków

Informujemy, że od 1 grudnia w Szpitalu CenterMed Kraków zabiegi z zakresu ortopedii dziecięcej w ramach NFZ wykonywać będą kolejni operatorzy:

  1. lek. Łukasz Zbirek - lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii dziecięcej

  2. lek. Piotr Szczerbiński - ortopeda dziecięcy

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowi lekarze w CenterMed Kraków

Informujemy o rozpoczęciu współpracy z kolejnymi lekarzami w przychodni w CenterMed w Krakowie.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w CenterMed Kielce

Informujemy, że od dnia 2 listopada w Poradni Diabetologicznej w przychodni CenterMed w Kielcach przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a pracę rozpoczyna lek. Ewa Jóźwicka - specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii.
 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Konferencja prasowa ministra zdrowia dot. wprowadzenia opieki koordynowanej w POZ

Dzisiaj o godzinie 11:30 w placówce CenterMed Katowice przy ul. Bocheńskiego 38a odbędzie się konferencja prasowa ministra zdrowia, dra Adama Niedzielskiego. Przedmiotem konferencji będzie wprowadzenie opieki koorynowanej, oraz podpisanie pierwszej umowy na jej realizację. 

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Przygotowanie do badania USG jamy brzusznej

Jest to bezbolesne, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne badanie, które pozwala ocenić stan aorty brzusznej, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, śledziony, trzustki, nerek, wątroby, pęcherza moczowego, oraz innych narządów znajdujących się w jamie brzusznej. Celem badania jest określenie funkcjonowania organów oraz wykrycie ewentualnych zmian.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zmiana godzin pracy placówki CenterMed przy ul. Krakowskie Przedmieście

Informujemy, że w dniu 12 października nastepuje zmiana godzin pracy placówki CenterMed przy ul. Krakowskie Przedmieście 24/26 w Warszawie. Przychodnia będzie we wskazanym dniu czynna w godz. 7:30-16:00.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Badania kliniczne dla pacjentów z objawiami gastroparezy w CenterMed Kraków

Informujemy, że trwa rekrutacja do badania klinicznego dla pacjentów z objawami gastroparezy w Centrum Badań Klinicznych CenterMed Kraków.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zapisy na badania USG piersi w ramach akcji Gabinety z Różową Wstążką

Informujemy, że w sobotę 15 października ruszają zapisy na badania USG piersi w ramach akcji „Gabinety z Różową Wstążką”, prowadzonej w kampanii Avon Kontra Rak Piersi!

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Zmiana godzin pracy punktu pobrań w CenterMed przy ul. Chopina 3 w Tarnowie

Informujemy, że od 10 października 2022 r. punkt pobrań w placówce w CenterMed przy ul. Chopina 3 będzie czynny od godziny 6:30.

Więcej >>
1 2 3 4 5