CenterMed Kielce z akredytacją

CenterMed Kielce wraz z dwunastoma innymi podmiotami oferującymi świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej otrzymało akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, przyznawaną przez ministra zdrowia. Akredytację taką posiada obecnie 214 placówek POZ.

Utrudnienia w CenterMed Katowice z powodu awarii światłowodu

Informujemy, że w związku z awarią sieci internetowej w Katowicach w naszej przychodni CenterMed przy ul. Bocheńskiego 38 mogą wystąpić utrudnienia w kontakcie oraz świadczeniach poszczególnych usług. 

 

Bezpłatne badania chorób serca - zaproszenie

Informujemy, że w placówkach CenterMed można wziąć udział w bezpłatnym programie profilaktyki chorób układu krążenia.

Katowicka Szkoła Świadomego Rodzicielstwa

W związku z realizacją projektu „Katowickiej Szkoły Świadomego Rodzicielstwa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wyżej wymienionym projekcie.

I Regionalna Konferencja Medycyna Polska za nami!

10 Stycznia w Centrum Sztuki Mościce odbyła się I Regionalna Konferencja Medycyna Polska, które przedmiotem była opieka zintegrowana i e-zdrowie, czyli nowoczesne narzędzia do wdrażania opieki koordynowanej oraz zagadnienia z zakresu cyfryzacji służby zdrowia. Bez wątpienia był to owocny dzień przepełniony sesjami wykładowymi, panelami dyskusyjnymi oraz wymianą dobrych praktyk.  

Praca placówek CenterMed w dniu 24 oraz 31 grudnia

Informujemy, że w dniu 24.12 oraz 31.12 godziny pracy placówek w CenterMed ulegają zmianie. 

Już 10 stycznia odbędzie się I Regionalna Konferencja Medycyna Polska

Dlaczego opieka koordynowana jest tak ważna? Jaka jest rola Unii Europejskiej w promowaniu integrowanej opieki medycznej? Jakie zadania stoją przed służbą zdrowia w kontekście galopującej cyfryzacji?

Nowy lekarz w CenterMed Kraków

Informujemy, że do naszego zespołu dołącza lek. med. Bogna Stepień, specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej.

Zmarł lek. med. Artur Szatkowski, współpracownik CenterMed Nowy Sącz

Jesteśmy głęboko poruszeni wiadomością o śmierci lek. Artura Szatkowskiego, reumatologa, internisty, wieloletniego współpracownika CenterMed, przyjmującego w naszej placówce w Nowym Sączu.

Łącząc się w bólu, pragniemy Rodzinie oraz Bliskim zmarłego złożyć najszczersze wyrazy współczucia.


Zarząd, Dyrekcja i Pracownicy CenterMed

CenterMed Kraków zaprasza do projektu badawczego

Zapraszamy osoby cierpiące na łysienie plackowate do udziału w międzynarodowym projekcie badawczym. W trakcie badania zostanie oceniona skuteczność nowo wprowadzonego leku u pacjentów z łysieniem plackowatym. 
 

1 2 3 4 5