Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Poradni Chirurgii Dziecięcej w Krakowie

Miło nam poinformować, że od poniedziałku 04.12 w Poradni Chirurgii Dziecięcej Przychodni CenterMed Kraków (ul. św. Łazarza 14) konsultował będzie nowy lekarz - lek. Oskar Zgraj.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Realizujemy Projekt e-usługi w POZ

Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanym z Funduszy Europejskich.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Gabinety z Różową Wstążką - 16 edycja akcji

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny nasze placówki są częścią bardzo ważnej inicjatywy – Gabinety z Różową Wstążką! To już 16. edycja akcji, którą firma Avon prowadzi we współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Amazonki’’ Warszawa–Centrum, w ramach kampanii Avon Kontra Rak Piersi.

W dbaniu o zdrowie istotną rolę pełni profilaktyka. Dla kobiet bardzo ważne jest regularne potwierdzanie zdrowia piersi – co miesiąc w trakcie samobadania, a raz w roku na badaniu USG.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Nowy lekarz w Przychodni CenterMed w Nowym Sączu

Informujemy, że z dniem 05.10.2023 w przychodni CenterMed w Nowym Sączu (ul. Węgierska 188) rozpoczyna pracę nowy lekarz:

lek. Michał Cycoń - w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Badanie USG w placówce CenterMed Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 13

Badanie USG w placówce CenterMed Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 13

dr n. med. Artur Czekański wykonuje USG prenatalne

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Akcja Zdrowy Senior w Katowicach

Festyn Zdrowia w Katowicach

6 września 2023r. CenterMed Sp. z o.o. w Katowicach wziął udział w Festynie Zdrowia na Rynku Starego Miasta, podczas którego mieszkańcy Czeladzi i ich rodziny mogli wykonać bezpłatne badania profilaktyczne oraz skorzystać z konsultacji.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Katowic w wieku 65 lat i powyżej

Informujemy, że przychodnia CenterMed w Katowicach (ul. Bocheńskiego 38 a) przystąpiła do Programu profilaktyki zachorowań na grypę "Słoneczna Jesień" organizowanego i finansowanego przez Urząd Miasta w Katowicach.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Przychodnia CenterMed w Opocznie ponownie przy ul. Armii Krajowej 2

Informujemy, że w związku z zakończeniem prac remontowych prowadzonych w przychodni CenterMed w Opocznie, od dnia 24 sierpnia (czwartek) świadczenia będą ponownie udzielane pod adresem - ul. Armii Krajowej 2.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Praca przychodni CenterMed w poniedziałek 14 sierpnia

Informujemy, że w poniedziałek 14 sierpnia niektóre przychodnie CenterMed pracują w zmienionych godzinach. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną poniżej informacją przed wizytą w naszych placówkach w tym dniu.

Więcej >>
Zdjęciu ukryte

Program profilaktyki zdrowotnej w obszarze edukacji przedporodowej "Szkoła Rodzenia" w CenterMed Katowice

Informujemy, że CenterMed Sp. z o.o. realizuje Program profilaktyki zdrowotnej w obszarze edukacji przedporodowej "Szkoła Rodzenia", który w całości finansowany jest ze środków budżetu miasta Katowice.

Więcej >>
1 2 3 4 5