Zdobądź kalendarz CenterMed na 2018 rok!

CenterMed z okazji 20 lecia istnienia przygotował okazjonalne kalendarze. Aby wziąć udział w zabawie i zawalczyć o kalendarz należy wejść na nasz fanpage na Facebooku i odpowiedzieć na proste pytanie. Szczegóły w regulaminie:

Bezpłatne badanie wzroku w CenterMed Katowice

Trwają zapisy na bezpłatne, niezobowiązujące optometrystyczne badanie wzroku w CenterMed Katowice przy ul. Bocheńskiego 38

Informacja o zamknięciu CenterMed Uniwersytecka

Informujemy, że z dniem 31.12.2017 placówka CenterMed znajdująca się przy ul. Uniwersytecka 4 na terenie Uniwersytetu Śląskiego zostanie zamknięta.

Najlepsze życzenia od CenterMed!

Święta Bożego Narodzenia niech będą czasem radosnym, wypełnionym miłością, nadzieją, spotkaniami z bliskimi,  i samymi niezapomnianymi  chwilami

W Nowym Roku życzymy zdrowia i pomyślności w realizacji zamierzeń niech każdy dzień niesie radość oraz spełnienie wszelkich pragnień

Zarząd i Pracownicy
CenterMed
 

Informacja o dyżurze infekcyjnym w okresie świątecznym

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2017r. dyżur infekcyjny nie odbędzie się

Ponadto w dniach 25 oraz 26 grudnia placówka CenterMed Szkotnik będzie nieczynna. 

CenterMed Kielce nawiązał współpracę z klubami sportowymi

CenterMed Kielce podpisał umowy z Dziecięcą Akademią Piłkarską DAP, AZS Politechniką Świętokrzyska oraz Świętokrzyską Siatkówkę S.A. na badania medycyny sportowej, badania profilaktyczne i zabezpieczanie turniejów sportowych. 

CenterMed Lublin włącza się w akcję Miś pod szpitalną choinkę

Wraz z IFMSA od 6.12.2017 w naszych przychodniach przy ul Nadbystrzyckiej 42A oraz Weteranów 46. będziemy zbierać misie dla dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.

16 listopada obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia!

Stany Zjednoczone już ponad trzydzieści lat temu zapoczątkowały tradycję, aby trzeci czwartek listopada był dniem, w którym znaczną uwagę poświęcamy na promocję pomysłu rzucenia zgubnego nałogu jakim jest palenie papierosów i innych wyrobów tytoniowych.

Poszukujemy pacjentów z alergią na pyłek brzozy

Nasza placówka CenterMed Słoneczna przy ul. Słonecznej 32 w Tarnowie bierze udział w kontrolowanym placebo, czyli klinicznym badaniu naukowym oceniającym immunoterapią alergenową, podawaną w krótkim cyklu, w leczeniu alergii na pyłek brzozy. Terapia ta podawana jest w postaci 6 cotygodniowych wstrzyknięć w ramię przed rozpoczęciem sezonu pylenia brzozy, a jej efekty będą obserwowane podczas sezonu pylenia.

Nowa placówka CenterMed w Lublinie

Już w październiku zostanie otwarta nowa przychodnia studencka CenterMed w Domu Studenta nr 4 przy ul. Nadbystrzyckiej 42.

1 2 3