SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 - spersonalizowana opieka dla pacjentów CenterMed

Data utworzenia: 2020-12-23

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 - spersonalizowana opieka dla pacjentów CenterMed

Jak zawsze dbamy o najwyższy standard opieki medycznej. Oszacowanie zainteresowania szczepieniami jest bardzo ważnym elementem przygotowań. Wiedza na temat potrzeb jest niezbędna do tego by zapewnić optymalne warunki do szczepień dla naszych pacjentów oraz personelu. Dlatego pytamy mieszkańców Tarnowa o ich preferencje w zakresie szczepień.
 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowa do kontaktu w sprawie szczepień przeciw COVID-19. Uruchomiliśmy dedykowaną infolinię oraz stronę internetową wraz z krótką ankietą na temat  szczepień. Przekaż nam czy chcesz się zaszczepić, nie musisz być pacjentem CenterMed.

  1. Ankieta online dostępna na profilaktyka.centermed.pl
  2. Ankieta telefoniczna dostępna pod nr telefonu 14 646 68 71

W styczniu planujemy uruchomić specjalną infolinię, dedykowaną stronę internetową celem  przyjmowania zgłoszeń na realizację szczepień przeciwko COVID-19. Osoby, które wypełnią ankietę i wyrażą zgodę na kontakt z naszej strony w sprawie szczepień, mogą liczyć na spersonalizowaną obsługę w pierwszej kolejności.

 

INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Andrzejem Witkiem, Prezesem CenterMed, który w radiu RDN odpowiadał na pytania o aktualny program szczepień przeciw COVID-19 oraz o udogodnieniach dla pacjentów grupy CenterMed.

 


Załączniki do aktualności:

Kliknij: wywiad z Prezesem CenterMed-u.mp3