Nagrody i wyróżnienia

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług oraz doskonałej, kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta są liczne wyróżnienia i nagrody przyznane firmie, m.in.:

Wyróżnienie Menedżer Roku dla prezesa CenterMed

W obecności najważniejszych polityków i ekspertów ochrony zdrowia, podczas uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie, Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł wręczył nagrody Ludzi Roku w Ochronie Zdrowia w 2015 r. W kategorii Menedżer Roku 2015 w placówkach prywatnych wyróżnienie otrzymał prezes CenterMed Sp. z o.o. w Tarnowie Andrzej Witek. Laureatom gratulował Konstanty Radziwiłł, minister zdrowia. - Dziełem państwa są wielkie osiągnięcia. Ale w Polsce mamy poczucie, że system ochrony zdrowia jest niesprawny. Zaczynamy zmiany i prosimy o państwa pomoc i radę - mówił.
Prezes CenterMed otrzymał wyróżnienie m.in. za zbudowanie ogólnopolskiej sieci placówek medycznych. - Kapituła nagrody doceniła fakt, że zaczynaliśmy od jednej małej przychodni w Tarnowie, a obecnie to 19 placówek i szpital. Co istotne grupa powstała i rozwija się w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Stawiamy mocno na nowoczesne technologie związane z szeroko rozumianym e-zdrowiem w ramach projektu „Miasto Zdrowia OSOZ” - podkreśla Andrzej Witek. W sumie podczas tegorocznego konkursu wyróżniono lub nagrodzono 39 osób, instytucji i firm.
- To jubileuszowa edycja. O randze konkursu świadczą laureaci. Przez ostatnie piętnaście lat dwa tysiące ludzi związanych z ochroną zdrowia wzięło udział w naszym konkursie. Przyznaliśmy 90 nagród dla tych najbardziej zasłużonych - zaznaczył Janusz Michalak, redaktor naczelny „Menedżera Zdrowia”, organizatora konkursu.
Kandydatów w poszczególnych kategoriach zgłaszały organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także indywidualne osoby. Ostatecznego wyboru laureatów we wszystkich kategoriach dokonała Kapituła konkursu, w której skład weszły najbardziej wpływowe osoby ze świata medycyny, m.in. byli ministrowie zdrowia oraz szefowie najważniejszych organizacji sektora medycznego.
Drugie miejsce dla przychodni w Nowym Sączu za 2018 w plebiscycie Gazety Krakowskiej
Tytuł "Diament Forbesa 2016" - przyznany CenterMed w Lublinie
W zestawieniu 66 firm z województwa lubelskiego, CenterMed Lublin zajął 17. miejsce  w rankingu Diamenty Forbesa 2016  w kategorii przychodów od 5 do 50 mln PLN.  Spółka odnotowała 33,15% wzrostu wartości majątku za lata 2012-2014. Diamenty Forbesa to prestiżowe wyróżnienie, opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. W analizie są uwzględnione zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw, przez co można porównać jaki jest potencjał firmy na rynku oraz zdolność do powiększania sprzedaży i zysków.
Gepard Biznesu 2016 dla CenterMed Lublin
Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Europejskiego Biznesu w grudniu 2016 r., tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 4327 firm, bo ich wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 250 proc.
Do analizy zostały wybrane te firmy, które w latach 2013 -2014 miały każdego roku ponad pół milion złotych przychodów netto, więcej niż 10 tys. zł zysku netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.
W tym gronie znalazł się CenterMed Lublin. To kolejny rok, w którym przychodnia z Lublina otrzymuje to wyróżnienie.
Tytuł "Najlepsza przychodnia Małopolski" – przyznany CenterMed w plebiscycie "Lekarz Małopolski 2015"
Wręczenie nagród odbyło się podczas I Forum Medycznego w Krakowie. - To dla nas wielka radość, docenienie pracy całego zespołu. Nagrodę otrzymaliśmy w chwili, gdy "wkroczyliśmy w dorosłość", bo w grudniu 2015 r. minęło 18 lat od powstania pierwszej małej przychodni w Tarnowie - podkreśla Andrzej Witek, prezes CenterMed. Wyróżnienie w plebiscycie trafiło także do lek. med. Kingi Mogilskiej, która jest lekarzem rodzinnym i przyjmuje na co dzień w przychodni CenterMed przy ul. Chopina w Tarnowie.
Plebiscyt zorganizowała Gazeta Krakowska, a partnerami było województwo małopolskie i Narodowy Fundusz Zdrowia. O wygranej zdecydowali w połowie mieszkańcy Małopolski, którzy głosowali na placówki, a w połowie kapituła, w skład której weszli m.in. Władysław Kosiniak-Kamysz - minister pracy i polityki społecznej, Wojciech Kozak - wicemarszałek województwa małopolskiego, prof. Piotr Laidler - prorektor UJ ds. Collegium Medicum.
Tytuł "Pracodawcy Zasłużonego dla Rozwoju Zdrowia Publicznego 2012"
Przyznany przez Klub Absolwenta Krakowskiej Szkoły Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego za zaufanie, jakim Grupa CenterMed darzy absolwentów kierunku Zdrowie publiczne.
Tytuł "Diament Forbesa 2012" – przyznany CenterMed w Lublinie
Diament przyznawany jest dla firm, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.  Spółka CenterMed zajęła drugie miejsce w województwie lubelskim. Diamenty Forbesa to ranking najprężniej rozwijających się firm, opracowywany na zlecenie magazynu Forbes. Lista Diamentów powstaje na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.
Tytuł "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"
Nagroda Głównego Inspektora Pracy jest wyrazem uznania dla CenterMed, który nie tylko przestrzega przepisów prawa pracy i zapewnia bezpieczne warunki zatrudnienia, ale wykazuje na tym polu inicjatywę i stara się być przykładem dla innych.

Lider e-zdrowia 2019"
Lider e-zdrowia 2019" to konkurs zorganizowany przez Ministerstwo Zdrowia oraz Dziennik Gazeta Prawna, którego celem jest promowanie dobrych praktyk w zakresie informatyzacji systemu ochrony zdrowia oraz upowszechnianie rozwiązania jakim jest e – recepta, oraz innych, cyfrowych rozwiązań w służbie zdrowia.
1 października odbyła się konferencja „E-zdrowie w Polsce - czas liderów, wyzwań i szans ”, organizowana przez Dziennik Gazetę Prawną. Jednym z kluczowym elementów konferencji było wyłonienie liderów w zakresie e-zdrowia 2019.
CenterMed bez wątpienia wpisuje się w tę strategię, co zostało dostrzeżone i uhonorowane wspomnianym tytułem