ALFA

Informacje Ogólne

Abonament Alfa skierowany jest do przedsiębiorstw zatrudniających od 5 do 50 pracowników, które poszukują szybkiej i kompleksowej opieki medycznej. Grupa CenterMed zapewnia dostęp do profesjonalnej opieki medycznej w nowoczesnych placówkach, a także w ponad 200 placówkach podwykonawców. System finansowania w pełni pokrywa opłaty za usługi zawarte w abonamencie.
 

Konsultacje lekarskie realizowane są bez limitu, badania laboratoryjne i diagnostyczne na skierowanie lekarskie. Możliwość wykupienia pakietu w formie partnerskiej dla 2 osób dorosłych.
Do abonamentów warto dokupić w Grupie CenterMed usługi z medycyny pracy (badania wstępne, okresowe, kontrolne). Dzięki temu firma otrzyma wszechstronną opiekę medyczną i hasło: zdrowy pracownik = zdrowa firma stanie się faktem.

Zawartość Pakietów ALFA
KONSULTACJE
Internistyczna
Lekarza rodzinnego
Ortopedyczna
Ginekologiczna
Laryngologiczna
Neurologiczna
Okulistyczna
Urologiczna
ZABIEGI AMBULATORYJNE
Pielęgniarskie
Laryngologiczne
Okulistyczne
Ginekologiczne
SZCZEPIENIA
Przeciwko grypie i tężcowi
BADANIA DIAGNOSTYCZNE
Laboratoryjne
Bakteriologiczne
Rentgenowskie
Ultrasonograficzne
Elektrokardiograficzne
Inne
DODATKOWE USŁUGI
Rabat 10% na pozostałe usługi

Informacje dodatkowe:

  Przeprowadzanie badań w komfortowych warunkach przy użyciu sprzętu wysokiej klasy.Szanowanie czasu pracy Zleceniodawców poprzez organizację w miarę możliwości, kompleksowej obsługi w jednym dniu i jednym miejscu.Możliwość dostosowania świadczeń medycznych do potrzeb Zleceniodawców.

Kontakt

W ramach abonamentów pacjent w łatwy sposób dokonuje rezerwacji. Wystarczy skontaktować się z naszą infolinią czynną od poniedziałku do piątku od 7:00 do 21:00. Pod numerem telefonu 801 404 402 czekają konsultanci, którzy udzielą rzetelnych informacji i zarejestrują na wizytę, uzgodnią termin badania. Jeśli chcesz wysłać zapytanie, skorzystaj z formularza obok.

Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych... ( pełna treść klauzuli )

Pozostałe Abonamenty

 • opis-pakietu

  ALFA

  Abonament Alfa skierowany jest do przedsiębiorstw zatrudniających od 5 do 50 pracowników, które poszukują szybkiej i kompleksowej opieki medycznej. Grupa CenterMed zapewnia...

  Więcej >>
 • opis-pakietu

  BETA

  Abonament Beta skierowany jest do przedsiębiorstw zatrudniających od 5 do 50 pracowników, które poszukują szybkiej i kompleksowej opieki medycznej....

  Więcej >>
 • opis-pakietu

  GAMMA

  Abonament Gamma skierowany jest do przedsiębiorstw zatrudniających od 5 do 50 pracowników, które poszukują szybkiej i kompleksowej opieki medycznej....

  Więcej >>