dr n. med.  Leszek Bergier
Specjalizacje: Andrologia
dr n. med.  Bogusław Bobrowski
Specjalizacje: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
dr n. med.  Anna Chrapusta
Specjalizacje: Chirurgia plastyczna Chirurgia dziecięca
lek. med.  Klaudia Cierniak-Kożuch
Specjalizacje: Otolaryngologia Otorynolaryngologia dziecięca
dr hab. n. med.  Katarzyna Cyganek
Specjalizacje: Diabetologia
dr hab. n. med.  Ryszard Czepko
Specjalizacje: Neurochirurgia
dr n. med.  Tomasz Drążkiewicz
Specjalizacje: Angiologia Chirurgia naczyniowa Flebologia
dr n. med.  Marek Dziechciowski
Specjalizacje: Położnictwo i ginekologia
dr hab. n. med.  Artur Gądek
Specjalizacje: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
dr n. med.  Marek Górniak
Specjalizacje: Urologia dziecięca Chirurgia dziecięca
dr n. med.  Marek Górniak
Specjalizacje: Chirurgia dziecięca
dr n. med.  Andrzej Gryglewski
Specjalizacje: Chirurgia ogólna Proktologia
dr n. med.  Alicja Hebda-Szydło
Specjalizacje: Diabetologia Endokrynologia
lek. med.  Krzysztof Juszczak
Specjalizacje: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
prof. dr hab. n. med.  Tomasz Klupa
Specjalizacje:
lek. med.  Estera Kłosowicz
Specjalizacje: Ginekologia
lek. med.  Teresa Kosicka
Specjalizacje: Medycyna pracy
lek. med.  Marcin Kulpa
Specjalizacje: Radiologia i diagnostyka obrazowa
lek. med.  Jakub Łomnicki
Specjalizacje: Chirurgia ogólna Proktologia
dr n. med.  Tadeusz Łyczakowski
Specjalizacje: Chirurgia dziecięca
dr n. med.  Piotr Maciukiewicz
Specjalizacje: Urologia
lek. med.  Monika Mazur
Specjalizacje: Medycyna pracy
lek. med.  Marcin Mochocki
Specjalizacje: Otolaryngologia
lek. med.  Piotr Morawski
Specjalizacje: Otolaryngologia
dr n. med.  Krzysztof Pach
Specjalizacje: Chirurgia ogólna
lek. med.  Danuta Pietrys
Specjalizacje: Onkologia i hematologia dziecięca
lek. med.  Anna Pospieszałowska
Specjalizacje: Choroby wewnętrzne
mgr  Beata Rudzińska
Specjalizacje: Dietetyka
prof. dr hab. n. med.  Jacek Sieradzki
Specjalizacje:
lek. med.  Agnieszka Skrzypek
Specjalizacje: Kardiologia Choroby wewnętrzne
prof. dr hab. n. med.  Jerzy Sułko
Specjalizacje: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
lek. med.  Paweł Szeliga
Specjalizacje: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
dr n. med.  Iwona Trznadel-Morawska
Specjalizacje:
lek. med.  Ewa Więckowska-Kozak
Specjalizacje: Dermatologia i wenerologia
dr n. med.  Przemysław Witek
Specjalizacje:
lek. med.  Przemysław Włodek
Specjalizacje: Nefrologia
dr n. med.  Jan Woś
Specjalizacje: Otolaryngologia
dr n. med.  Jakub Zasada
Specjalizacje: Chirurgia ogólna