Usuwanie znamion

  • skóra wolna od znamion
  • zmiany skórne pod kontrolą 
  • bezpiecznie i bezboleśnie 

Więcej o usłudze

Całkowicie skuteczne i bezpieczne metody, takie jak metoda chirurgiczna, elektrokoagulacja czy krioterapia pozwolą Ci szybko pozbyć się nichcianych znamion takich jak pieprze, kaszaki, przebarwienia i innych.  

Dla Kogo

Dla osób, które chcą lub muszą usunąć znamiona. Mogą to być względy estetyczne, ale także zdrowotne.

Opis

Metoda chirurgiczna - Skalpel
Jest to metoda bezpieczna i bezbolesna, ponieważ zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Znamię zawsze wycinane jest
z niewielkim marginesem zdrowej skóry. Wycięte znamię (jeśli tak zdecyduje lekarz) zostaje oddane do badania histopatologicznego w celu oceny czy nie ma w nim podejrzanych komórek. Po usunięciu znamienia chirurg zakłada szew. Zabieg trwa do 15 minut. Wynik badania histopatologicznego pacjent może odebrać w przychodni po 10-14 dniach.

Elektrokoagulacja
Włókniaki, znamiona, brodawki łojotokowe  można usunąć również za pomocą elektrokoagulacji lub krioterapii. Elektrokoagulacja polega na niszczeniu zmian skórnych przy użyciu prądu zmiennego o dużej częstotliwości. Istotą zabiegu jest ciepło powodujące termiczne uszkodzenie (ścięcie, koagulację) białek zlokalizowanych w tkance. Usunięcie jednej zmiany trwa kilka minut. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Krioterapia miejscowa polega na przyłożeniu przy pomocy specjalnego aplikatura bardzo niskiej temperatury, która dostarczana jest do miejsca zmienionego chorobowo. Zabieg zamrażania i rozmrażania powtarza się w jednym cyklu kilkakrotnie. Doprowadza to do zamrażania zawartości komórek, pękania błon biologicznych i w konsekwencji destrukcji tkanki. Po 2 tygodniach strup odpada wraz z niechcianą zmianą.

Cena

Metoda chirurgiczna: od 350zł do 500zł

Elektrokoagulacja: 1 punkt twarzy 200zł

1 punkt tułowia 100zł

Krioterapia: od 150zł (1 punkt) do 500zł (4 punkty)

Przygotowanie do badań

Brak

Okres

Brak określonych ram

Miejsce Realizacji

Warszawa, ul. Waryńskiego 10a

Pobierz kartę
usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych... ( pełna treść klauzuli )

Pozostałe Usługi