Sulejów - CenterMed - Piotrkowska
slajd1

Lokalizacja

ul. Piotrkowska 26/30

97-330 Sulejów

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 8:00 –20:00
Wtorek 8:00 – 20:00
Środa – 8:00 – 20:00
Czwartek 8:00 – 20:00
Piątek 8:00 – 20:00

Telefony

41 344 87 53 (wew. 4)
Rejestracja w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątkuPORADNIE
LOKALIZACJA

Informacje

Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Sulejowie (I stopień referencyjny) jest elementem systemu ochrony zdrowia dzieci i młodzieży. Realizuje świadczenia w zakresie ambulatoryjnym. Pomoc dzieciom i młodzieży zapewniają: psycholodzy, psychoterapeuci, terapeuci środowiskowi.

Świadczeniami są objęte nie tylko dzieci i młodzież, ale również np. ich rodziny. Ośrodek pozwala na weryfikację funkcjonowania pacjenta w środowisku zarówno domowym jak i szkolnym. Terapeuta środowiskowy koordynuje proces leczenia wstępnego, zbiera wywiad w miejscu zamieszkania, obserwuje funkcjonowanie dziecka. Jest łącznikiem między specjalistami z ośrodka a np. szkołą lub przedszkolem. W zakresie tych świadczeń możliwe jest również koordynowanie poszczególnych pacjentów przez indywidualnego opiekuna, którym jest psychoterapeuta. Świadczenia nie wymagają od pacjenta skierowania.

Ośrodek w Sulejowie powstał we wrześniu 2021 r. i obejmuje opieką dzieci i młodzież z powiatu piotrkowskiego. Zlokalizowany jest w Centrum Medycznym „Sulmed” przy ul. Piotrkowskiej 26/30 w Sulejowie (na trasie Kielce - Łodź). Personel i pacjenci mają do dyspozycji trzy gabinety terapeutyczne oraz zaplecze sanitarno-socjalne. Rejestracja odbywa się poprzez dedykowanego konsultanta w contact center, rejestrację online oraz indywidualnie przez personel medyczny ośrodka.

Personel ośrodka ma zapewnioną opiekę certyfikowanego superwizora PTP.