Wyszukaj usługę

Sport to zdrowie ! warto jednak sprawdzić wcześniej swój organizm i przygotować się na wzmożony wysiłek fizyczny.

Zaporaszamy do poradni medycyny sportowej:

Poniższa wyszukiwarka pozwala sprawdzić jakie badania i konsultacje będzie obejmowało badanie profilaktyczne. Będziesz mógł odpowiednio przygotować się wcześniej do badania i zaoszczędzić cenny czas !
Zdrowie pracowników jest kluczowe dla dobrego funkcjonowania firmy. Pęd życia, przewlekły stres, złe nawyki żywieniowe i brak aktywności fizycznej przyczyniają się do rozwoju chorób cywilizacyjnych. Złe samopoczucie wpływa na jakość pracy i poziom zadowolenia co z kolei przekłada się na skuteczność, koncentrację i jakość wykonywanych zadań oraz wysoką absencję pracowników.

Ocenę stanu zdrowia w Twojej firmie może przeprowadzić Menadżer Zdrowia definiując potrzeby zdrowotne pracowników, opracowując plan badań profilaktycznych i konsultacji lekarskich. Podzieli się swoją widzą, szerokim doświadczeniem co zaowocuje stworzeniem w Twojej firmie warunków do zdrowej pracy na czym Ty jako pracodawca najbardziej skorzystasz. Swój stan zdrowia i narażenia na choroby cywilizacyjne możesz sprawdzić wypełniając poniższą ankietę.

Ankieta - Przegląd zdrowia
Kobieta
Mężczyzna


Oblicz kondycję mojego zdrowia

Planujesz zagraniczny wyjazd ? - sprawdz jakie szczepienia są obowiązkowe, lub zalecane w miejscu do którego sie udajesz.

Zaporaszamy do centrum medycyny podróży: