Jesteś Rodzicem


BEZPŁATNY DORADCA ZDROWIA
Zadzwoń na naszą infolinię, aby umówić się z Doradcą Zdrowia (pracownik rejestracji w przychodni), który pomoże Ci założyć Profil Zaufany oraz zalogować się do IKP.

DEKLARACJE TRADYCYJNE
Dla osób nie korzystających z Internetu oferujemy tradycyjne zapisy. Zadzwoń do nas lub zgłoś się do jednej z naszych placówek, Doradca Zdrowia w rejestracji pomoże wypełnić deklarację i pomoże zaplanować wizytę u naszego lekarza.


E-ZDROWIE z CENTERMED

E-WIZYTA DLA PACJENTA
Porada telemedyczna jest równoprawna osobistej wizycie w gabinecie lekarskim. W ramach tej usługi lekarz może zebrać wywiad, wykonać niektóre badania, wydać zalecenia, wystawić e-receptę, e-zwolnienie lub e-skierowanie.
Więcej na: https://www.centermed.pl/teleporady

E-RECEPTA
E-recepta to elektroniczny dokument, który zastępuje tradycyjną, papierową receptę. 
E-receptę zrealizujesz na podstawie czterocyfrowego kodu, który otrzymasz e-mailem lub SMS-em. Więcej na https://pacjent.gov.pl/krok-4-co-robic-z-e-recepta

E-SKIEROWANIE
E-skierowanie umożliwi pełną, elektroniczną obsługę procesu skierowania na leczenie – od momentu wystawienia skierowania do momentu realizacji.
Więcej na: https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta/eskierowanie

PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
Na stronie pacjent.gov.pl znajdziesz tu programy, z których możesz skorzystać, by lepiej chronić swoje zdrowie. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć! 
Więcej na: https://www.pacjent.gov.pl/programy-profilaktyczne