CenterMed Opieka w Tarnowie

Data utworzenia: 2014-12-15

CenterMed Opieka w Tarnowie

W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie Grupa CenterMed wspólnie ze Stowarzyszeniem Medycyna Polska uruchomiły w Tarnowie długo oczekiwane usługi opiekuńcze i pielęgniarskie dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. CenterMed Opieka to Przychodnia Pielęgniarek i Położnych oraz Centrum Usług Społecznych.

Placówka oferuje odpłatne usługi opiekuńcze domowe, usługi pielęgniarskie w domu, rehabilitację w domu. W placówce działa Poradnia Leczenia Ran.

Masz w rodzinie osobę chorą, opiekujesz się seniorem? Pomożemy w opiece, doradzimy, zadbamy o bezpieczeństwo. 

Gwarantujemy:

- przejrzyste i czytelne warunki świadczenia usług,

- możliwość odliczenia kosztów opieki od podatku dochodowego (dla podopiecznych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności).


Usługi opiekuńcze i gospodarcze w domu
- opieka dzienna, gotowanie, sprzątanie, zakupy, wspólne wyjścia na spacer, itp.,
- stała opieka nad osobą starszą, chorą, nie poruszającą się o własnych siłach.

Usługi pielęgniarskie w domu
- zmiana opatrunków, wykonywanie zastrzyków, podawanie leków, pielęgnacja itp.,
- pomoc osobom mającym przewlekłe schorzenia – cukrzycę, niewydolność krążenia, astmę, POChP, nadciśnienie, hiperlipidemię, itp.

Dla pacjentów, których stan zdrowia wymaga częstej pomocy personelu pielęgniarskiego, oferujemy usługi wykonywane w domu. Usługi te wykonywane są przez wykwalifikowane pielęgniarki, są dostosowane do indywidualnie potrzeb i wymagań.

Rehabilitacja w domu
Specjaliści z CenterMed Rehabilitacja świadczą usługi w domu, specjalnie dobrane do potrzeb pacjenta. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z rehabilitacji przez osoby chore, niepełnosprawne, które z różnych przyczyn nie mogą dojechać do CenterMed Rehabilitacja przy ul. Piotra Skargi 29a

Rehabilitacja w domu to:
 - Masaż oraz kinezyterapia (ćwiczenia lecznicze) w szczególności dla pacjentów po udarach, operacjach, złamaniach, a także usprawnianie osób starszych i przewlekle chorych.
Terapia dostosowana jest do indywidualnych potrzeb, możliwości i oczekiwań chorego z wykorzystaniem najnowszych metod rehabilitacyjnych m.in. Bobath, PNF, McKenzie, Cyriax, McKenzie, Terapia Manualna. 


Poradnia Leczenia Ran
W przychodni przy ul. Pułaskiego 92 działa Poradnia Leczenia Ran wraz z Gabinetem Zabiegowym. Można w niej otrzymać profesjonalną pomoc i skorzystać z porad.

Pakiety „szyte na miarę” - wszystkie usługi są dopasowane do konkretnej osoby. Cena pakietu zależy od ilości godzin poświęconych przez opiekunkę na wykonanie usług. 


CenterMed Opieka
ul. Pułaskiego 92
Masz pytania - zadzwoń: 14 623 05 90
oraz infolinia 801 404 402
więcej informacji także na www.opieka.centermed.pl