Świętuj Dzień Chłopaka razem z CenterMed

Kategoria: Zdrowie | Data utworzenia: 2021-09-29

Świętuj Dzień Chłopaka razem z CenterMed

Dlaczego warto robić przegląd zdrowia, tak jak przegląd samochodu?

Mężczyźni dbają o przegląd swoich aut, my kobiety zadbajmy o przegląd ich stanu zdrowia. 30 września to dobry czas, aby przypomnieć naszym Panom, że o ZDROWIE należy dbać w każdym wieku!

Dane z ostatnich lat wyraźnie dowodzą, iż mężczyźni dużo rzadziej niż kobiety chodzą do lekarzy, tym samym nie przykuwając uwagi do swojego stanu zdrowia. Jeśli już się pojawią u lekarza to wtedy, gdy mają niepokojące, zaawansowane objawy, co przyczynia się do ich większej zachorowalności. Najpowszechniejsze z dolegliwości będące przyczyną zgonów, to choroby układu krążenia - 40,8 % oraz nowotwory złośliwe - 25,9 %. Dane Światowej Organizacji Zdrowia, wskazujące, iż polscy mężczyźni żyją przeciętnie 72 lata, podczas gdy kobiety średnio 80 lat. To aż 8 lat różnicy!

Tak jak podczas przeglądu auta sprawdzana jest sprawność podzespołów i układów pojazdu, ich wpływ na bezpieczeństwo w ruchu, tak i podczas przeglądu zdrowia sprawdzane jest funkcjonowanie całego organizmu – wszystkich narządów, układów. Ma to również na celu wykrycie nieporządnych zmian zagrażających zdrowiu na wczesnym etapie ich rozwoju. Brak ważnego przeglądu auta może skończyć się mandatem, a dla naszego zdrowia chorobą, która może nieść za sobą niepożądane konsekwencje. Systematyczny przegląd daje nam gwarancje sprawnego działania całej maszyny, jaką w naszym przypadku jest nasz organizm.

Jak wiemy lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego Drogie Panie tak wiele w naszych rękach. Przypomnijmy naszym Panom jak ważne są systematyczne badania dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia.

Z okazji zbliżającego się święta Dnia Chłopaka, grupa CenterMed przygotowała coś specjalnego – pakiet badań dla mężczyzn ze ZNIŻKĄ.

 Nasza oferta to dwa produkty!

Pakiet dla mężczyzn to swego rodzaju przegląd stanu zdrowia, który należy traktować jako badania profilaktyczne, które mogą stanowić przesłankę do podjęcia odpowiednich kroków w przypadku niepokojących symptomów wysyłanych przez organizm. Zestaw badań w pakiecie obok uniwersalnych badań pozwalających ocenić ogólne funkcjonowanie organizmu, zawiera także badania istotne dla mężczyzn, u których zwiększa się ryzyko chorób układu krążenia i chorób nowotworowych.

Teleporada do pakietu badań pozwala na szybką interpretację wyników badań przez specjalistę. Na ich podstawie może on zlecić dodatkową diagnostykę, skierować na leczenie lub zlecić działania profilaktyczne.

Działamy kompleksowo dlatego nasz pakiet to, aż dwa produkty. W rozszyfrowaniu uzyskanych wyników badań pomoże Ci nasz lekarz podczas teleporady. Nie musisz się martwić co dalej, kiedy już uzyskasz wyniki. Jeśli będzie taka potrzeba nasz specjalista pokieruje Cię co do dalszych etapów działań.

Nie czekaj, podaruj swojemu mężczyźnie ZDROWIE to najlepszy prezent jaki możesz ofiarować bliskiej osobie!

 

Zapoznaj się z ofertą badań i wykorzystaj zniżkę!

Kup pakiet bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwisz online. 

Pakiet znajdziesz TUTAJ.