Strefa zdrowia w Brzesku z CenterMed

Data utworzenia: 2016-10-18

Strefa zdrowia w Brzesku z CenterMed


Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, Zarząd Osiedla Okocimskie oraz przychodnia CenterMed zapraszają do strefy zdrowia – na zajęcia sportowe i badania lekarskie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego.

Niedawno na osiedlu otwarto plenerową siłownię, to właśnie na jej terenie oraz w przychodni odbywać się będą zaplanowane zajęcia i badania.

W sobotę 22 października w godzinach od 10.00 do 15.00 w CenterMed będzie można skorzystać z porad kardiologa i fizykoterapeuty, wykonać badanie EKG oraz sprawdzić ciśnienie krwi. Na terenie siłowni odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci i dorosłych – biegi, wyciskanie hantli,skoki na skakance, rzuty piłką lekarską.

Z kolei w sobotę 5 listopada od 10.00 do 15.00 w poradni CenterMed przy ul. Browarnej będzie można skorzystać z porad diabetologa i dietetyka oraz zbadać poziom cukru. A na terenie siłowni odbywać się będzie rodzinna sztafeta biegowa oraz marsz z kijkami nordic walking. Specjalnym gościem będzie Najszybsza Babcia Świata – Barbara Prymakowska, który zdobyła właśnie tytuł Korony Maratonów Świata – przebiegając sześć największych maratonów.

Zapraszamy.