Bezpłatne badania słuchu i wzroku w CenterMed Katowice

Data utworzenia: 2016-11-24

Bezpłatne badania słuchu i wzroku w CenterMed Katowice

Współczesna cywilizacja jest bez wątpienia cywilizacją… głośną. Każdego dnia jesteśmy narażeni na hałaśliwe dźwięki, zarówno na ulicy, w pracy, na koncercie czy nawet w domowym zaciszu gdy wcale nie tak cicho słuchamy ulubionych artystów zwłaszcza na słuchawkach.

Ucho wewnętrzne jest narządem złożonym z wielu delikatnych elementów, dlatego warto wiedzieć jak o nie zadbać i w jakiej jest kondycji! Nie bądź głuchy na te informacje i skorzystaj w dniu 28 listopada z bezpłatnego badania słuchu w godzinach 8:00 – 16:00 w CenterMed przy ul. Bocheńskiego 38a.

Widzieć dokładnie - Zdrowy Student
Z kolei w ramach naszej studenckiej kampanii prozdrowotnej "Zdrowy Student" zapraszamy na bezpłatne badania wzroku.
Coraz więcej osób ma problemy ze wzrokiem. Za długie wpatrywanie się w monitor laptopa, wielogodzinne przeglądanie internetu ma smartfonie, przesiadywanie w suchych pomieszczeniach - to wszystko powoduje, że możemy gorzej widzieć. Warto sprawdzić czy nasze oczy nie wymagają pomocy lekarskiej. Wszystkich pracownicy uczelni oraz studenci bedą mogli skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, które odbędzie się w dniu 7 grudnia od godziny 9:00 w przychodni CenterMed ul. Uniwersytecka 4. Rejestracja pod nr. tel 32 359 19 35 lub w przychodni.