Profesjonalny analizator składu ciała w CenterMed Nowy Sącz oraz CenterMed Brzesko

Data utworzenia: 2019-07-03

Profesjonalny analizator składu ciała w CenterMed Nowy Sącz oraz CenterMed Brzesko

Pacjenci, którzy skorzystają z porady dietetyka Pawła Horowskiego, będą mogli również możliwość skorzystać z analizy składu ciała za pomocą nowoczesnego i profesjonalnego analizatora składu ciała, przeznaczonych właśnie do gabinetów dietetycznych, klubów fitness, ośrodków zdrowia czy szpitali

Analizatory InBody uwzględniają rzeczywisty pomiar i nie korzystają z danych empirycznych (płeć, wiek, budowa ciała) wpisywanych przed badaniem.

Analizatory innych firm są oparte na obliczeniach empirycznych, przez co trudno o dokładność i rzetelność wartości pomiarowych, ponieważ pomiary są tylko oszacowaniem składu ciała najskuteczniejszym jedynie dla osoby o przeciętnej budowie. Osoby chore, sportowcy czy dzieci nie uzyskają nigdy na takiej maszynie wiarygodnego badania.

By to udowodnić wystarczy wykonując analizę składu ciała tej samej osoby, raz wpisać dane prawdziwe, a raz wymyślone (np. zmienić wiek i płeć), a wyniki okażą się zupełnie inne, pomimo, że skład ciała nie uległ żadnej zmianie.

Skład ciała jest bardzo ważny w zrozumieniu jak należy schudnąć zdrowo. Przez złą dietę można doprowadzić do utraty wody i beztłuszczowej masy ciała, a to bardzo negatywnie wpłynie na zdrowie. Analizatory InBody umożliwiają kontrolę nad utratą masy ciała w sposób niezagrażający zdrowiu. Poprzez konsekwentne poddawanie się analizom możliwe jest również otrzymanie idealnych proporcji.