CenterMed na kongresie 590

Data utworzenia: 2019-09-30

CenterMed na kongresie 590

Już 7 i 8 października odbędzie się kongres 590, którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Oprócz zabezpieczenia medycznego które pełnimy, mamy własne stoisko w bezpośrednim sąsiedztwie Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Grupy PFR oraz firmy Google

Kongres 590 to cykliczne, coroczne wydarzenie gospodarcze, skupiające przedstawicieli polskiego biznesu, nauki, polityki i legislacji oraz gości zagranicznych. Stanowi arenę wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. 

Nazwa Kongresu 590 pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie przedsiębiorstwa. Jego głównym celem jest uwolnienie potencjału polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług. Ideą Kongresu 590 jest stworzenie przestrzeni do kooperacji dla polskich przedsiębiorców, naukowców i decydentów politycznych. Kongres 590 jest skierowany do wszystkich firm, od startupów, przez mikro-, małe, średnie, po duże przedsiębiorstwa.